KKKC kviečia dalyvauti „Culture Next” / „Kultūra ateičiai” forume

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras 2019 m. rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, kviečia dalyvauti viešame tarptautinio miestų tinklo „Culture Next” / „Kultūra ateičiai” forume.

forumas_next

Pixabay.com nuotr.

Forumo metu patirtimi dalinsis: Jordi Pardo (Ispanija), pranešimo tema – „Kultūra – pokyčių varomoji jėga”, Liutauras Kraniauskas skaitys pranešimą „Visuomenės nuomonės apie kultūros vystymąsi ir projektus tyrimas”, Giedrė Strakšienė – „Miesto kultūra po „Lietuvos kultūros sostinės”: dalyvių balsai”.

Renginio moderatorius – Aldis Gedutis.

Tarptautinis forumas yra rugsėjo 26 – 28 d. vyksiančių Europos miestų, buvusių ar dabartinių kandidatų į Europos kultūros sostinės (EKS) tinklo „Culture Next” renginių, vyksiančių Klaipėdoje, Plungėje ir Nidoje, dalis.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras yra vienas iš pagrindinių forumo metu įkurto „Culture Next” tinklo steigėjų. Forume Klaipėdoje dalyvaus įvairių kultūros sričių koordinatoriai, ekspertai iš Oulu ir Savonnlin (Suomija), Debreceno (Vengrija), Klužo-Napokos (Rumunija), Klaipėdos, Plungės, Neringos ir Kauno (Lietuva), Aveiro ir Faro (Portugalija), Belfasto (Šiaurės Airija, JK) ir Dublino (Airija). Forumo dalyviai susitiks su tarptautiniu bendradarbiavimu suinteresuotais Klaipėdos meno ir kultūros organizacijų atstovais.

Data: š. m. rugsėjo 26 d. (ketvirtadienis)
Vieta: Klaipėdos piliavietės konferencijų salė (Priešpilio g. 2)
Renginio trukmė: 13.30 – 15.30 val.
Forumo kalba: anglų.
Dalyvavimas nemokamas.
Po pranešimų vyks diskusija tema „Kas laukia po kandidatavimo į Europos kultūros sostinės vardą?”. Renginio trukmė: 16 – 17.30 val.

Išsamią „Culture Next” forumo darbotvarkę galima rasti ČIA.

Daugiau informacijos apie forumą – ČIA.

Kontaktai: Ona Bajorinienė (KKKC direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, tel.: 8 679 94879, el. p.: ona@kkkc.lt.

Leave a Reply