„Jazzlong“ sezoną Kaune atidaro ispano perkusininko suburtas džiazo trio

Jorge Perez Gonzalezas. Organizatorių nuotr.

Jorge Perez Gonzalezas. Organizatorių nuotr.

Pirmadieniais „Ryšių kiemelyje 837″ karaliauja džiazas. Taip buvo prieš dvejus metus, taip buvo pernai, taip bus ir šiemet. Kadangi kiemelio sezonas jau atidarytas, pirmasis ciklo „Jazzlong” vakaras – jau gegužės 12-ą. Tarptautinis!

Savo trumpų gastrolių po Lietuvą metu Kaune stabtelės ir į „Ryšių kiemelio 837″ sceną kops ryškus talentas iš Ispanijos – Jorge Perez Gonzalezas. Jis – vienas perspektyviausių savo šalies multiinstrumentalistų, puikiai valdantis perkusiją, būgnus, aranžuojantis bei rašantis muziką.

Ne vieno projekto steigėjo ir nario, meistriškumo kursų vedėjo, keturių albumų autoriaus ir daugelio tarptautinių festivalių dalyvio Jorge talentai pagrįsti ir diplomais bei – JAV jis baigė prestižinį Berkeley muzikos koledžą, o Kuboje studijavo pas afrokubietiškos perkusijos meistrą Jose Luisą Quintaną Changuito.

Kauniečiams bus pristatomas Jorge Perez Gonzalezo projektas „Rhythm of the Universe”. Svečiui iš Ispanijos scenoje talkins Lietuvos džiazo instrumentalistai – bosininkas ir klavišininkas Mykolas Bazaras bei saksofonininkas Liutauras Janušaitis ir vokalistė Dagna Kondratavičiūtė.

Leave a Reply