Užgavėnių akcija „Menu Morę…“

Dalyvavote Klaipėdos miesto Užgavėnių šventėje praėjusiais metais, o gal prieš kelis dešimtmečius? Nusifotografavote prie Morės vieni ar apsupti linksmo persirengėlių būrio? Morė nuotraukoje dar sveika, o gal jau liepsnoja? Puiku!

Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras kviečia dalyvauti virtualioje parodoje „Menu Morę…“ ir atsiųsti savo užfiksuotą uostamiesčio Užgavėnių šventės akimirką, kurioje matoma Morė – Klaipėdos miesto Užgavėnių šventėje dalyvavusi ir joje sudegusi pamėklė. Nuotraukas, nurodydami savo vardą, pavardę ir šventės metus, prašome siųsti iki 2021 m. vasario 8 d. el. paštu: akcija.menumore@gmail.com.

Atkreipiame dėmesį, kad siųsdamas nuotrauką akcijos dalyvis sutinka su jos publikavimu socialiniuose tinkluose ir viešojoje erdvėje. Jei siunčiamoje nuotraukoje matoma daugiau asmenų, akcijos dalyvis atsako už tai, kad šie asmenys yra informuoti ir sutinka su nuotraukos publikavimu socialiniuose tinkluose ir viešojoje erdvėje. Organizatorius pasilieka teisę neskelbti nekokybiškų, įžeidžiančio turinio ar parodos temos neatitinkančių nuotraukų.

Parodą „Menu Morę…“ virtualiai apžiūrėti pakviesime vasario 13 d. Klaipėdos etnokultūros centro Facebook paskyroje.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply