Spalį Vilniuje – kūrybos, verslo ir technologijų konferencija „WHAT’S NEXT?“

Vilniaus Naujamiestyje spalio 17-18 dienomis vyks pirmoji kūrybinių industrijų konferencija Baltijos šalyse „WHAT’S NEXT?“. 

„Panaudoti kūrybą versle ir verslo žinias kūryboje yra aukštas pilotažas. Kartais kūryba ir idėjos nėra pakankamai vertinamos – o tai iš esmės yra visa ko variklis, to paties verslo ir technologijų irgi“, – sako viena iš konferencijos iniciatorių Živilė Diavara. 

„WHAT’S NEXT?“ paskaitų, kūrybinių dirbtuvių, kontaktų mugės ir kitų dviejų dienų renginių metu bus pristatytos temos apie inovacijas, tendencijas bei kūrybiškumą, kaip sukurti tai, ko dar nėra. Konferencijos pagrindinis tikslas – pateikti atsakymus į klausimą, kas laukia toliau?  

„Konferencijos metu bus taikoma nauja, interaktyvi pranešimų forma – jos metu pranešėjai ne tik pasakos, bet ir skatins galvoti, integruotis bei veikti čia ir dabar. Be aktyvios publikos kai kurie pranešimai net neįvyktų“, – intriguojančiai apie naujovišką konferencijos formą kalba konferencijos bendraorganiztorė Aistė Jakimavičiūtė iš organizacijos „Penketai“. 

Paskaitos, kontaktų, o kitą dieną dizaino mugė ir dirbtuvės vyks per tris erdves – menų fabriką „Loftas“, šalia esantį „IndEx Hall“ ir „Radio lofts“ patalpose. 

Pirmoji tarptautinė kūrybinių industrijų konferencija „WHAT’S NEXT?“ 2013 m. buvo miesto festivalio „Loftas Fest“ dalimi ir susilaukė didelio dėmesio iš Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos bei lankytojų. 

2014 m. „WHAT’S NEXT?“ tampa savarankišku dviejų dienų tarptautiniu kūrybinių industrijų renginiu su stipria, daug daugiau nei pernai veiklos ir lektorių įtraukiančia programa, kūrybinėmis dirbtuvėmis su reklamos mokyklos „The Atomic Garden Vilnius“ svečiais iš užsienio, kontaktų muge, didžiausiu vienos dienos dizaino muge ir baigiamąja švente „WHAT’S AFTER?“. 

Konferencijos dalyviai – aktyviausi kūrybiško verslo, verslio kūrybos atstovai. Šeši pranešėjai, dirbantys didžiausiose kūrybinėse agentūrose pasaulyje, atvyksta iš užsienio. 

Savo atsakymus į „kas toliau? pristatys vokietis Bartholot iš „Artbox“, olandas Rutger Slump iš „De Baak“, suomiai Cristoffer & Kaisa Lekos, ispanai Gonzalo Figari ir Marga Lainez iš „Mao ThinkTank Creativo“. 

Lietuvių pranešėjai: Tomas Ramanauskas (New! agency), Austėja Landsbergienė (Vaikystės Sodas), Arminas Ragauskas (KTU), Rimantas Stanevičius (Milk agency), Lemon Labs, Mantas Velykis (AD McCann Vilnius), Edvardas Kavarskas, Vilnius Temperature, Dalius Drevinskas ir Andrejus Kurkinas (Terrier), Martynas Birškys (DaDaDa studio/BBDO Ukraine), Ignas Kozlovas ir kiti.

Leave a Reply