Šokio teatro „Padi Dapi Fish“ dovana šeimai – „Baltoji lopšinė“

Gruodžio 14 d., šeštadienį, 18 val. žiemiškų švenčių įkvėpti šokio teatro „PADI DAPI Fish” kūrėjai kviečia 5-10 metų žiūrovus ir jų tėvelius paklajoti šokio spektaklio – žaidimo „Baltosios lopšinės” labirintais.

Spektaklis „Baltoji lopšinė“. „AV fotografijos“ nuotr.

Spektaklis „Baltoji lopšinė“. „AV fotografijos“ nuotr.

Spektaklyje sutiksime keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį (aktyvų, kartais nenuoramą, bet labai jautrią ir nuoširdžią būtybę), močiutę Karvę (jaukią, mylinčią, labai rūpestingą bei daug pieno gaminančią globėją), kaimynę Antį (aktyvią, teisingą ir viską geriausiai išmanančią patarėją) ir mamą Zuikę, su kuria susitikimas mažajam Zuikučiui įmanomas tik sapnų ar vaizduotės pagalba.

Kaip paaiškinti vaikui, kad tėveliai, dėl svarbių priežasčių priversti nuolat leisti ilgas valandas darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys… Juk nesvarbu, kiek mums metų, kokia mūsų socialinė padėtis ar lytis – kiekvienas trokštame dėmesio, šilumos, artumo bei būti suprasti.

Šokio žaidimas – spektaklis vaikams „Baltoji lopšinė” apie tai, kaip Zuikutis iš savo kasdienybės keliauja į sapnų ir svajonių pasaulį, kaip sutinka pasiilgtą mamą ir susitaiko su savo globėjomis. Tai – istorija apie vaiką, kuris, nepaisydamas jį meile apgaubusių močiutės ir kaimynės, ilgisi mamos ir tėčio. Apie tai, kad Kalėdos – visų svajonių išsipildymo ir susitaikymo metas – gyvena mūsų kiekvieno viduje, tik reikia atrasti tinkamą raktą.

Inspiracija ir leitmotyvu spektakliui pasirinktas Jono Aisčio eilėraštis „Lopšinė”:

TU MIK, o sapne tau drugeliai sapnuosis
Ir sparneliais lengvais tave mariomis neš.
Tu mik, nebijok – aš tave palinguosiu
Ir pernakt naktužėlę budėsiu čia aš.

Šokio teatras „Padi Dapi Fish” nuosekliai augina jaunąjį žiūrovą. Vaikiškai auditorijai skirti spektakliai  yra viena iš prasmingiausių kūrybinės komandos tradicijų. Teatro repertuare aktyviai gyvuoja Dovilės Binkauskaitės „Apkabinsiu Tave” (premjera 2010 m.) bei pernai pristatytas smagus Petro Lisausko ir Dariaus Berulio duetas, akompanuojant virvėms – „vvv+v”.

Spektaklis „Baltoji lopšinė” rodomas  „Šokio galerijoje” , III aukštas, Prekybos ir pramogų centras „Žemaitija” (H.Manto g. 31, Klaipėda)

Kūrybinė spektaklio grupė: Agnija Šeiko, Artūras Šimonis, Dovilė Binkauskaitė, Inga Kuznecova, Darius Berulis.

Trukmė 40 min.

Bilieto kaina 15 Lt. Blietus galima įsigyti prieš spektaklį, bet būtina išankstinė registracija el. paštu padidapi@gmail.com.

Leave a Reply