Sekmadienio muzika su Klaipėdos džiazo orkestru

Ne vienas klaipėdietis nustebs, rugpjūčio sekmadienio popietę išėjęs pasivaikščioti į parką ar skverą netoli savo namų ir išgirdęs skambant muzikos garsus. Šią malonią staigmeną dovanos Klaipėdos džiazo orkestras, kviečiantis į muzikinę akciją-siurprizą gryname ore.

jazz_1

Organizatorių archyvo nuotr.

Tris sekmadienius orkestro muzika skambės „Trinyčių” ir „Draugystės” parkuose bei Danės skvere. Orkestro muzikantai tiesiog dovanos klaipėdiečiams gerą nuotaiką čia ir dabar. Artistų ir žiūrovų neskirs jokia scenos rampa. „Norime prisidėti prie miesto žmonių prasmingo laisvalaikio paįvairinimo. Pasirinkome netradicines vietas, kur muzikos šiaip ir neišgirsi. Gal ne kiekvienas turi galimybių ar noro nueiti į koncertų salę ar klubą, tad mes patys ateisime pas klausytoją. Ir ne keliese, o visas bigbendas. Koncertų trukmės neribosime, grosime tiek, kiek norės klausytojai. Kartu mums tai bus puikios repeticijos su žiūrovais prieš festivalį „Šiauliai Jazz”, kuriame dalyvausime rugpjūčio pabaigoje”, – sako orkestro vadovas Kęstutis Sova.

Sekmadieniniuose pasirodymuose dalyvaus visas būrys vokalistų – Edita Bodrovaitė-Rukienė, Arūnė Jonavičiūtė, Donatas Momkus, Gabrielė Urbonaitė ir Jonė Urniežiūtė.

Tik trejus metus gyvuojantis Klaipėdos džiazo orkestras sėkmingai tęsia uostamiesčio – džiazo miesto – tradicijas. Jame grojantys profesionalūs muzikantai vienaip ar kitaip susiję su Klaipėda – čia gyvena ar mokėsi. Orkestro koncertas 21-ajame Klaipėdos pilies džiazo festivalyje sulaukė ypač aukštų įvertinimų, jo gerbėjų ratas vis gausėja. Orkestras groja kūrinius iš garsiausių pasaulio bigbendų repertuaro, populiarius džiazinius standartus.

Klaipėdos džiazo orkestras gros: rugpjūčio 2 d. – „Draugystės parke” prie E. Balsio menų gimnazijos, rugpjūčio 9 d. – Danės skvere, rugpjūčio 16 d. – „Trinyčių” parke prie tvenkinio. Koncertų pradžia – 15 val.

Leave a Reply