„Ryšių kiemelis 837“ vasaros pradžią Kaune skelbia gegužės 9-ąją

Beveik tris ketvirčius metų gyvenusi tik prisiminimuose vasara grįžta į Kauną. Gegužės 9-ąją į trečiojo savo sezono atidarymą pakvies draugiškiausias, muzikaliausias ir kultūringiausias miesto kiemas – „Ryšių kiemelis 837″.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Geras tradicijas tereikia tinkamai puoselėti, tad iš esmės Ryšių muziejaus prieglobstyje veikiančios atviro oro erdvės koncepcija bus labai panaši į tai, ką kauniečiai jau spėjo pamėgti ankstesniais metais. Gyvą muziką čia keis šokiai, šiuos – aktualios diskusijos, sau vietos kalendoriuje ras ir DJ kultūros gerbėjai, ir sendaikčių prekeiviai, ir gardaus maisto mėgėjai.

Kas antrą pirmadienį „Ryšių kiemelis 837″ lieka ištikimas džiazui. Nemokamų renginių cikle „Jazzlong” pasirodys įvairūs gyvi projektai. Antradieniais Rotušės pašonėje esančioje erdvėje būriuosis šokėjai – lindyhop bei salsa ir bachata stilių.

Aktualus ir gyvas miesto portalas „Kas vyksta Kaune” trečiadieniais kvies įvairiomis svarbiomis ar tiesiog įdomiomis temomis diskutuoti vakarų serijoje „Kitokie pasikalbėjimai”.

„The Ball&Chain“ koncertas. Organizatorių nuotr.

„The Ball&Chain“ koncertas. Organizatorių nuotr.

Ketvirtadieniais „Ryšių kiemelyje 837″ – visuomet gyvi koncertai. Savo pasirodymus cikle „Volfas Engelman Gyvai” jau suplanavo daugelio melomanų laukiami atlikėjai – Alina Orlova, „G&G Sindikatas”, „Saulės kliošas”, Jurga Šeduikytė ir kiti. Įėjimo į šiuos koncertus kaina bus simbolinė – lyg savotiškas kultūrinis mokestis, padedantis įvertinti bei įsigilinti į gyvai skambančią muziką.

Taip pat ketvirtadieniais į kiemelį užsuks jau aštuntą kartą rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio žiogas” ir ciklas „Gera muzika gyvai”.

Savaitgalio vakarų programą „Ryšių kiemelio 837″ atstovai kol kas palieka laisvą – kaip patys sako, retkarčiais norisi ir tiesiog gero oro, geros kompanijos bei puikaus maisto vakarų su fone skambančia kokybiška muzika.

Vasaros sekmadienių pietus Senamiestyje jau gali susiplanuoti mažų vaikų turintys kauniečiai – muziejaus salėje nuolat vyks „Nykštuko” lėlių teatro spektakliai. Kieme tuo tarpu sendaikčiais bei rankdarbiais mainysis bei prekiaus etatiniai bei atsitiktiniai „Blusturgio” lankytojai. Šį veiksmą pagyvins „brunch” meniu pasiūlymai bei sekmadieniškos muzikos pagrosiantys didžėjai.

Visai netrukus bus paviešinta ir pirmojo oficialaus 2014-ųjų vasaros vakaro – gegužės 9-osios – programa. „Ryšių kiemelio 837″ komanda žada, kad tądien bus taip pat gera, kaip po ilgos kelionės grįžus namo. Namo į vasarą!

Leave a Reply