Proza skaitoma visada

Tradicinė jau daug metų skaičiuojanti Klaipėdos rašytojų prozos šventė „Proza skaitoma rudenį 2018″ prasidės lapkričio 12 d. literatūrinėmis pamokomis miesto mokyklose. Šiemet kaip niekada yra numatyta net dešimt rašytojų išvykų į mokyklas. Su mokiniais susitiks ne tik vietiniai rašytojai, bet ir atvykusieji iš sostinės bei užsienio.

Nemažai netikėtumų laukia lapkričio 14 d. rašytojo Vytauto Čepo jubiliejiniame vakare mįslingu bei intriguojančiu pavadinimu „3P”. Tik atvykusieji lapkričio 14 d. 17 val. į Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpę (Herkaus Manto g. 25, Klaipėda) sužinos, ką slepia vakaro pavadinimas. Dalyvaus jubiliatas, aktoriai Regina Šaltenytė, Rimantas Pelakauskas, akordeonistas Žygimantas Laurinavičius, vakaro moderatorius Juozas Šikšnelis.

Spalio mėnesį paskelbtas trumpo prozos teksto konkursas „Po saule keičiasi tik laikas” sulaukė nemenko kuriančiųjų dėmesio. Konkursiniai tekstai skelbiami Klaipėdos rašytojų tinklalapyje https://klrasytojai.wordpress.com, už juos galima balsuoti internetu. Daugiausiai simpatijų surinkęs teksto autorius pelnys Europremiją, o komisija, įvertinusi kūrinius, skirs Vieno banknoto premiją. Konkursantai, laureatai ir šventės dalyviai savo kūrybą skaitys baigiamajame renginyje lapkričio 16 d. 17 val. I. Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje. Dalyvaus Liutauras Degėsys, Dainius Sobeckis, Diana Artemis, Rita Kairienė, Daiva Molytė-Lukauskienė, Nijolė Kepenienė, Borisas Bartfeldas, Olegas Gluškinas ir konkurso dalyviai.

Projektą parėmė Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Proza2018_programa

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos informacija

Leave a Reply