Palangoje – australė Tara Minton ir jos džiazas arfa

Spalio 10 d., šeštadienį, 19 val. Palangoje, „Ramybės” kultūros centre (Vytauto g. 35), koncertą surengs arfos atlikėja australė Tara Minton – džiazo muzikantė, dainininkė ir kompozitorė. Jos muzika yra puiki soulo ir folkdžiazo kombinacija, išreikšta sodriu, jausmingu vokalu. Pripažinta tarptautiniuose festivaliuose muzikantė džiaugiasi galimybe koncertuoti Europoje.

TM

Organizatorių archyvo nuotr.

Jausmingas atlikėjos balsas yra nuolat tapatinamas su Norah Jones, o kolegos ją šmaikščiai tituluoja arfos Joni Mitchell. Išties Taros Minton balsas, akompanuojamas arfos, užburia klausytojus nuo pirmųjų akordų. Smulkutė, linksmų akių kūrėja spindi šiluma ir pripažįsta, kad jai labai svarbus ryšys su publika – kiekvienas jos pasirodymas yra tarsi jaukus pasimatymas, skambant šiltai soulo džiazo muzikai.

Po klasikinės arfos, fortepijono, modernaus vokalo ir aktorystės studijų aistra džiazui ją atvedė į Londoną. Tara Minton „Camac Harp festival” festivalyje Ženevoje buvo pripažinta kaip unikali kūrėja ir yra oficialiai remiama „Camac France” – groja „Camac Big Blue electric” arfa.

Nepailstanti kompozitorė savo koncertų istoriją pažymėjo ir jausmingu džiazo koncertu Australijoje – pasauliniame arfų kongrese Sidnėjuje Tara Minton pristatė arfą kaip džiazo instrumentą.

Koncertuose Lietuvoje Tarai Minton pritars australė dainininkė Joanne O’Callaghan, kontrabosininkas Arman Isojan ir būgnininkas Aleksandras Ragoža.

Leave a Reply