Pajūryje vieši „8 mylinčios moterys“

 Rugpjūčio 19 d. 20 val. Nidos kulturos ir turizmo centre „Agila“ (Taikos g. 4, Nida) bei rugpjūčio 20 d. 20 val. Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro Koncertų salėje (L. Rėzos g. 8 , Juodkrantė) Naujasis teatras kviečia į spektaklį pagal Robero Toma pjesę „8 mylinčios moterys“ (režisierė Angelė Fišaraitė Šakalienė).  

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„8 mylinčios moterys“ – tai šiuolaikinė detektyvinė komedija pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. 

R. Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. 

Anot režisierės A. Fišaraitės Šakalienės, kūrinys atskleidžia šiandieną aktualią gobšumo temą: tampame pernelyg godūs, vaikydamiesi tik pinigų prarandame žmogiškumą, užmirštame meilę, šilumą. Pjesės damos pasiryžusios viskam: veidmainiauti, išduoti, apgaudinėti, paminti šeimos vertybes, pasinaudoti kito nelaime. Ir dėl ko? Ogi dėl tų pačių pinigų pinigėlių, apie kuriuos nuskamba dainelė specialiai spektakliui sukurtame originaliame garso takelyje (kompozitorius Tomas Dobrovolskis). 

Režisierės teigimu, pjesė – sudėtinga, bet joje daug įdomaus veiksmo. Kurti ir išlaikyti viso spektaklio įtampą – nelengva užduotis, bet aktorėms tai pavyksta. Žiūrovai lieka „prikaustyti“, nuo pat spektaklio pradžios iki pabaigos narplioja painią detektyvinę mįslę, juos „įtraukia“  Robero Toma pjesės siužetas, išraiškingi veikėjų charakteriai. 

Bilietus galima įsigyti visose BILIETAI. LT platinimo vietose (taikomas papildomas 3 Lt. aptarnavimo mokestis) ir Juodkrantės Liudviko Rėzos Kultūros centre rugpjūčio 20 d. Bilieto kaina – 20 Lt, taikomos nuolaidos. Daugiau informacijos – www.naujasisteatras.lt.

Leave a Reply