Nuotolinės kaukių gaminimo edukacijos

Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į nuotolines edukacijas, kurių metu bus mokoma pasigaminti Užgavėnių kaukes iš tekstilės. Edukacijos vyks „Zoom“ platformoje, priemonėmis reikės pasirūpinti patiems. Užsiėmimai skirti visiems, jau mokantiems dirbti su adata ir žirklėmis.

Klaipėdos etnokultūros centro archyvo nuotr.
Klaipėdos etnokultūros centro archyvo nuotr.

Vasario 10 d. 18.00 val. vyks edukacija KAUKĖS IŠ ODOS. Tautodailininkė, odinių aksesuarų kūrėja Jūratė Mierkienė mokys, kaip sukurti Užgavėnių kaukę iš  seno odinio rūbo ar nusibodusios rankinės. Registracija vyks vasario 1–8 d. užpildant anketą.

Vasario 12 d. 17.00 val. vyks edukacija KAUKĖS IŠ MEDŽIAGOS SKIAUČIŲ. Etninės kultūros entuziastė, tautinio kostiumo detalių kūrėja Ilona Tulabienė mokys sukurti raguoto Užgavėnių personažo kaukę, panaudojant audinio atraižas, siūlus, kailio gabalėlius. Registracija vyks vasario 1–10 d. užpildant anketą.

Mokėjimo informacija, priemonių sąrašas bus išsiųsti užsiregistravusiems.

Renginiai gali būti filmuojami, fotografuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply