Namų ekodizaino studijoje – džinsinio audinio transformacijos

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) nuo lapkričio 22 d. antradienių vakarais miesto bendruomenė kviečiama į kūrybiškus Namų ekodizaino studijos kursus „Interjero detalė. Baldas”, lektorė – Lina Jaruševičiūtė.

EKODIZ_1

Dalyvavusieji bent viename iš dizainerės Linos Jaruševičiūtės vadovaujamos Namų ekodizaino studijos užsiėmimų žino – čia labai svarbi ekologija ir gamtos išteklių tausojimas. Kitas privalomas studijos veiklos komponentas – kūrybiškumas. Bet smagiausias momentas, kad studijoje gali tarsi iš nieko savo rankomis pasigaminti vienetinį, tik tavo namams skirtą daiktą ir patirti kūrybos džiaugsmą.

Taisyklės nesikeičia ir šįkart, keičiasi tik medžiagos, iš kurių bus gaminami daiktai. Yra daugybė būdų, kaip galima panaudoti senus drabužius ar namų tekstilę. Šių dirbtuvių metu kviečiame sukurti baldą ar kitą pasirinktą namų objektą iš… džinsinio audinio. Seni džinsai ar kiti džinsiniai audiniai, atsinešti į KKKC Meno kiemo dirbtuves, gali tapti puikia žaliava, iš kurios, pasitelkę fantaziją, pasigaminsite įvairių faktūrų minkštų, spalvotų, jaukių ir lengvų objektų. Savo rankomis sukurti daiktai papuoš namus, o jų gaminimas iš perdirbti tinkamų medžiagų skiepys ne tik kūrybiškumą, bet ir atsakingumą, norą tausoti gamtą ir jos išteklius, atsakingai vartoti ir atrasti kūrybą kasdieniuose darbuose.

Namų ekodizaino studijos lektorė Lina Jaruševičiūtė – profesionali dizainerė, baigusi architektūros ir tekstilės studijas. Ji užsiima vienetinių gaminių kūrimu, daiktų ir interjerų dekoravimu, pramoninės tekstilės gaminių bei spaudos dizainu, aktyviai dalyvauja švietėjiškoje ir leidybinėje veikloje bei entuziastingai mėgina naujas veiklos sritis.

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) 11 22 – 12 13, antradieniais, 18.00 – 19.30 val. Namų ekodizaino studijos kursai „Interjero detalė. Baldas”, lektorė Lina Jaruševičiūtė (reikia atsinešti džinsinių žaliavų). Užsiėmimai mokami (20 Eur), dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt arba tel. 8 618 14506.

Leave a Reply