Mėgstamiausia knyga – jūsų kišenėje: su „Antanuku“ skaitykite bet kur ir bet kada

Pastaraisiais metais pastebimas skaitymo atgimimas paragino knygą į rankas paimti net ir tuos, kurie iki šiol mieliau rinkosi filmą ar serialą. Prie to prisidėjo ir šiuolaikiški sprendimai, susiję su knygų skaitymu: nuo elektroninių knygų skaityklių iki knygos telefono ar planšetės ekrane. Elektroninių knygų prenumerata, primenanti „Netflix“ ar „Spotify“, padeda keisti įpročius ir vietoje laiko, praleisto socialiniuose tinkluose, pildyti perskaitytų knygų sąrašą.

Knygų platformos „Antanuka.lt“ nuotr.
Knygų platformos „Antanukas.lt“ nuotr.

„Keičiasi skaitymo įpročiai, bet ne noras skaityti“, sako elektroninių knygų platformos ir prenumeratos „Antanukas“ vadovas Mindaugas Bagdonas, nuo 2021-ųjų siūlantis šiuolaikišką sprendimą ieškantiems būdų ir progos daugiau skaityti įžengus į skaitmeninę erą. „Antanukas“ pasiūlė skaitytojams elektroninių knygų prenumeratos principą, kuris leidžia visas platformoje esančias elektronines knygas skaityti neribotai. Tai pavertė skaitytojų kišenes ištisa biblioteka, kuriai pasiekti tereikia atsidaryti programėlę savo telefone ar planšetėje. Platformoje galima rinktis iš daugiau nei 2 tūkst. knygų, tarp kurių – nuo bestseleriais tapusių romanų iki populiariausių psichologijos knygų.

Kartu su programėle sukurta patogi elektroninių knygų skaityklė, o prenumeratos principas leidžia lengvai pildyti perskaitytų knygų sąrašą naujais skaitiniais. Platforma veikia kaip įprastos ir pamėgtos filmų ar muzikos prenumeratos – knygų kiekis programėlėje nuolat auga, kas mėnesį pristatomos skirtingų leidyklų naujienos ir populiariausios knygos. „Antanuko“ programėle knygas skaityti galima be interneto ryšio, todėl tai puiki išeitis keliaujantiems ar laisvą laiką nusprendusiems praleisti ten, kur nėra interneto prieigos.

Knygų platformos „Antanuka.lt“ nuotr.
Knygų platformos „Antanukas.lt“ nuotr.

„Platformoje siūlome rinktis nuo saviugdos iki fantastikos žanro knygų. Asortimentą nuolat atnaujiname, ieškome ir klasikinių, ir naujų knygų, todėl skaitytojų susidomėjimas neblėsta“, sako „Antanuko“ kūrėjai. Jie pabrėžia ir tai, kad elektroninių knygų prenumerata skaitytojams gali būti puiki proga išbandyti naujus autorius ir skirtingų žanrų kūrinius. Skirtingai nei knygyne ar bibliotekoje, su elektroninėmis knygomis neteks mėnesius laukti bibliotekos eilėje ar ieškoti artimiausio knygyno pritrūkus norimo skaitinio. Be to, skaityti knygas, prenumeruojamas „Antanuke“, yra pigiau, nei kiekvieną iš jų pirkti atskirai.

Knygų platformos „Antanukas.lt“ nuotr.

Norintiems susipažinti su elektroninėmis knygomis ir pradėti kelionę su biblioteka kišenėje tereikia atsisiųsti programėlę į savo prietaisą, pasirinkti norimą prenumeratos tipą ir skaityti populiariausias knygas tiesiog telefono ar planšetės ekrane. Gera žinia laukia ir tų, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be garsinio turinio – šiemet „Antanukas“ pasiūlė ir audio knygų prenumeratą, tad nuo šiol skaitytojai gali pasirinkti norimą prenumeratos tipą, o jeigu domina tiek garsinės, tiek elektroninės knygos, – rinktis bendrą prenumeratą abiems knygų formatams.

„Antanukas.lt“ informacija

Leave a Reply