Marijampolėje viešės „8 mylinčios moterys“

Naujasis teatras spalio 1 d. 18 val. Marijampolės dramos teatre (P. Armino g. 2, Marijampolė) kviečia į spektaklį pagal Robero Toma pjesę „8 mylinčios moterys“ (režisierė Angelė Fišaraitė Šakalienė).

Spektaklis „8 mylinčios moterys“

Spektaklis „8 mylinčios moterys“

„8 mylinčios moterys“ – tai šiuolaikinė detektyvinė komedija pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi.

Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas.

Spektaklio režisierė pasakojo, kad šis kūrinys atskleidžia šiandieną aktualią gobšumo temą: tampame pernelyg godūs, vaikydamiesi tik pinigų prarandame žmogiškumą, užmirštame meilę, šilumą. Pjesės damos pasiryžusios viskam: veidmainiauti, išduoti, apgaudinėti, paminti šeimos vertybes, pasinaudoti kito nelaime. Ir dėl ko? Ogi dėl tų pačių pinigų pinigėlių, apie kuriuos nuskamba dainelė specialiai spektakliui sukurtame originaliame garso takelyje (kompozitorius Tomas Dobrovolskis).

Anot režisierės Angelės Fišaraitės Šakalienės, ši pjesė sudėtinga, bet joje daug veiksmo, ji labai įdomi. Kurti ir išlaikyti viso spektaklio įtampą – nelengva užduotis, bet aktorėms tai pavyksta. Žiūrovai lieka „prikaustyti“, nuo pat spektaklio pradžios iki pabaigos narplioja painią detektyvinę mįslę, juos „įtraukia“  Robero Toma pjesės siužetas, išraiškingi veikėjų charakteriai.

Tad kviečiame žiūrovus pasimėgauti šios prancūziškos pjesės ir, žinoma, kerinčiu aštuonių moterų žavesiu. 

Bilietus galima įsigyti visose BILIETAI LT platinimo vietose ir Marijampolės dramos teatro kasoje.

Leave a Reply