Koncertų salėje “SISU” perkusininkai kurs klubo atmosferą

Festivalio „Permainų muzika” afišoje koncertas „SISU USIS” pristatomas kaip koncertas jaunimui. Klaipėdos koncertų salės scenoje pasirodys ir jaunimui skirtą programą atliks „SISU Percussion Group” (Norvegija). Mušamaisiais instrumentais, loptopais, sempleriais ir kitomis moderniomis garso išgavimo priemonėmis gros Tomas Nilsson (ansamblio meno vadovas), Bjørn Skansen ir Marius Søbye. Akademinei erdvei netikėtą klubo atmosferą kurs tiek išradingo ansamblio atliekama šiuolaikinė muzika, tiek ir dinamiškas apšvietimas. Visa tai vyks rugsėjo 29 dieną, antradienį, 18 valandą.

SISU 2

„SISU Percussion Group”. Organizatorių archyvo nuotr.

„SISU Percussion Group” visada spinduliuoja muzikavimo džiaugsmą, kad ir kokią muziką atliktų – šiuolaikinę akademinę ar kūrinius su popkultūros elementais. Kai SISU išeina į sceną, klausytojai gali tikėtis visapusiško pojūčių užvaldymo. Į savo pasirodymus įtraukdami vizualinius elementus, pasitelkdami moderniausias kompiuterines technologijas SISU nariai kuria meninę erdvę, veikiančią įvairias jusles. Komunikacija yra svarbiausias SISU pasirodymų tikslas. Jo vedami atlikėjai sėkmingai koncertuoja pačioms įvairiausioms klausytojų auditorijoms. Pasirodymams mokyklose ir nedidelių miestelių kultūros namuose jie rengia specialias programas, kurias sudaro atsižvelgdami į klausytojų amžių ir interesus. Prestižinėse koncertų salėse ir festivaliuose jie atlieka sudėtingiausius dabarties autorių kūrinius, demonstruodami aukštą profesinį meistriškumą ir kūrybinį polėkį.

Perkusininkų trio koncerte jaunimui „SISU USIS” bus gretinami įvairiausi dalykai – nuo didelių iki mažų, nuo aukštų iki žemų. Projekto muzikos ir idėjos autorius Tomas Nilssonas jį apibūdina taip: „Vidinė stiprybė ir ryžtas. Išorinė jėga ir pasidavimas.”

Ištroškai naujų įspūdžių ir įkvepiančių patirčių? Ateik, išgirsk, dalyvauk!

KKS informacija, parengė Loreta Narvilaitė

PermainuMuzika_2015_1

Leave a Reply