Klaipėdos P. Domšaičio galerijoje – šokio spektaklis „Spalio tylėjimas“

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Birželio 7, 8 d. 18 val. LDM Prano Domšaičio galerijoje (Liepų g. 33, Klaipėda) vyks šokio spektaklis „Spalio tylėjimas” – pasakojimas apie vienatvę dviese, kapstymąsi jausmuose, herojaus ir jo mylimų moterų problemas, neištikimybės vertę ir kainą, ištikimybės nuobodulį ir kovą su juo.

Scenoje metamas iššūkis surambėjusiam egocentrizmui, įpročiui matyti ir aiškinti pasaulį remiantis tik savimi. Ar viskas buvo tik atsitiktinumai? Kaip susivokti savyje? Ar ištikimybė nėra tik patyrimo iliuzija, melagingai šnibždanti, kad tokiu būdu atsiranda tikrasis pilnatvės pojūtis?

Už svaiginančių skrydžių ir sukrečiančių nuopolių, švelnumo ir žiaurumo protrūkių, neįtikėtinai groteskiškų istorijų slypi paprastas ir kuklus noras rasti save. Tuo tarpu savęs paieškos – horizontali dvasinė kelionė laimės link dažnai tampa vertikalia kelione žemyn, į nelaimę.

Spektaklio veikėjai lekia į tuštumą ir žudo tuos, kuriuos paliečia savo meilės apžavais ar paklydimais. Visada paklydimus keičia atsibudimai, tačiau po kiekvieno atsibudimo laukia ne išsilaisvinimas, o dar viena, didelė kančios dozė. Dar viena meilė, vėl tampanti nuliu.

Atlikėjai: Aušra Krasauskaitė, Ana Buchovskaja-Zamulskienė, Aurimas Tiškevičius

Kompozitorius Gediminas Gelgotas
Choreografas Taurūnas Baužas

Įėjimas tik su kvietimais, kuriuos galima atsiimti Prano Domšaičio galerijos kasoje antradieniais–šeštadieniais nuo 12 iki 17.30 val., sekmadieniais nuo 12 iki 16.30 val. Informacija teikiama tel. (8-46)410412.

 

Leave a Reply