Klaipėdoje vyks aromatų paroda

FumparFumKovo 14 d., penktadienį, 17 val. Ievos Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks kvapų kūrėjo Aisčio Mickevičiaus ir menininkų grupės PHp Creative Lab. parodos „Kvapai > Kelionės > Įkvėpimai” pristatymas. Tai – pirmoji Klaipėdoje paroda, kurioje bus eksponuojami ir degustuojami aromatai.

FUMparFUM yra pirmasis lietuviškas autorinės nišinės parfumerijos prekės ženklas, sukurtas A. Mickevičiaus, Lietuvoje žinomo menininko, aktoriaus ir radijo laidų vedėjo. Prieš keletą metų susidomėjęs kvepalų kūrimu, pirmuosius penkerius FUMparFUM aromatus iš „Fresh, Natural & Handmade” kolekcijos pristatė visuomenei 2011 m. pabaigoje.

Visi FUMparFUM aromatai yra riboto tiražo, pagaminti rankomis iš aukščiausios kokybės natūralių ir sintetinių esencijų, laikantis tarptautinių IFRA reikalavimų, FUMparFUM laboratorijoje Vilniuje. Unikalus FUMparFUM stilius – senųjų Europos kvepalų maišymo tradicijų ir originalaus požiūrio į aromatus derinys. Visi šio prekinio ženklo aromatai – tai maži kvapų skečai, meninės vaizduotės išraiška.

Naujoji FUMparFUM kolekcija „Theatre Perfumes” pasirodė 2014 m. pradžioje. Kolekcijoje –penki rafinuoti, rankų darbo, labai riboto tiražo aromatai, kuriuos įkvėpė teatras kaip reiškinys.

„Tai yra labai artistiška kvapų kolekcija. Gal teatras ir nėra nauja tema parfumerijoje, bet ši tema mane lydi visą laiką. Mano pirmoji profesija – aktorius. Aš žinau, kaip kvepia spektakliai. Aš žinau, kaip kvepia teatro pastatai, aktorių kostiumai, dekoracijos, grimo kambariai, scenos uždanga… Visa tai įkvepia”, – sako A. Mickevičius.

A. Mickevičius kuria ne tik komercinius kvepalus, bet ir kvepiančias menines instaliacijas. Jo teigimu, kuriant aromatus, labai svarbūs vaizdiniai. Šiuo atveju įkvėpimo šaltiniu tapo kelionės, kaip vaizdų, garsų ir pojūčių visuma. Parodoje eksponuojamas kelionių nuotraukas, prisiminimų koliažus papildo intuityviai sukomponuotos kvapų esencijos, pridedančios papildomą pažinimo lygmenį. Renginio metu klaipėdiečiai turės galimybę pažinti įvairias parfumerijoje naudojшmas kvapiąsias esencijas, iš autoriaus išgirsti autorinių aromatų sukūrimo istorijas.

Renginio metu kvapų kūrėjas A. Mickevičius surengs improvizuotas individualių kvepalų kūrimo dirbtuves „POP UP Perfumes Bar”. Tai – unikali galimybė užsukti į momentinį kvepalų „barą” ir, parfumeriui padedant, susimaišyti išskirtinį, vienetinį aromatą – savo asmeninius kvepalus.   Investicija į parfumerijos pradžiamokslio žinias ir gaminį (50 ml eau de parfum) – 250 Lt.

Norintys dalyvauti dirbtuvėse prašomi registruotis mob. tel. 861579525, Edita Vigelytė, FUMparFUM atstovė Vakarų Lietuvoje

Paroda bibliotekoje veiks iki balandžio 4 d.

Leave a Reply