Klaipėdoje – „Electro Deluxe Big Band”

Pirmąjį birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestį sudrebinsiantis 22-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis didžiuodamasis pristato vieną iš ryškiausių šių metų festivalio programos karūnos brangakmenių – pasaulinį populiarumą pelniusias muzikos žvaigždes iš Prancūzijos „Electro Deluxe Big Band”.

Electro Deluxe Big Band

„Electro Deluxe Big Band”. Organizatorių archyvo nuotr.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorės Ingos Grubliauskienės teigimu, „Electro Deluxe Big Band” – tai garsiausių pasaulio muzikos festivalių geidžiami svečiai ir pastarojo meto Prancūzijos džiazo muzikos radijo stočių TOP dešimtukų karaliai.

„Drąsiai sakau, kad šis išskirtinai aukšto lygio bigbendas kiekvieną festivalio svečią užkrės linksmos beprotybės nuotaika. Juolab kad „Electro Deluxe Big Band” yra tikri ritmo dievaičiai, profesionalių bei stilingų improvizacijų meistrai”, – pažymėjo I. Grubliauskienė.

Išties, per 15 savo gyvavimo metų „Electro Deluxe Big Band” iš electro-jazz muzikos stiliaus pionierių tapo aukščiausios klasės, unikaliu soul ir funk muzikos energetiniu kokteiliu, vienu ritmu judėti priverčiančiu net ir pačias didžiausias žiūrovų minias.
Tad patikėkite, kad „Electro Deluxe Big Band” vaikinai scenoje yra daug labiau pašėlę, nei Jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent todėl jie save juokaudami ir vadina „vilkais ėriuko kailyje”.

„Gera muzika geriems žmonėms”

Daugiau nei dvidešimties metų istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis NEMOKAMAS, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys, kiekvienos vasaros pirmąjį savaitgalį paskandinantis miestą nenuilstamame džiazo ritme.

Britų džiazo muzikos legendos „Shakatak”, „būgnų dievas” Jojo Mayer ir Klaipėdos džiazo orkestras, bulgarų muzikos stebukladariai „Funky Miracle”, Baltarusijos džiazo vizitinė kortelė „Apple Tea”, „priešnuodis blogoms žinioms” Keiko Borjeson – tai tik dalis šių metų festivalio programos karūnos brangakmenių.

XXII Klaipėdos pilies džiazo festivalis – birželio 3–5 d. Kruizinių laivų terminale. Daugiau: www.jazz.lt.

Leave a Reply