KKS parko estradoje – paskutinieji vasaros koncertai

Visą liepos mėnesį klaipėdiečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami apsilankyti Vasaros koncertų ciklo renginiuose Klaipėdos koncertų salės parko estradoje (Šaulių g. 36). Liepos 22 ir 30 dienomis čia vyks paskutinieji ciklo koncertai „Didvyrių dainos” ir „Daina – širdžių kalba”. Atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje atlikėjų Liudo Mikalausko, Klaipėdos brass kvinteto ir choro „Aukuras” kuriamą harmoniją praturtins natūralios aplinkos „prieskoniai” – vėjas, vasaros vakarų gaiva, parko garsai.

L_Mikalauskas_foto_V_Petrikas_1

Liudas Mikalauskas. Vytauto Petriko nuotr.

Liepos 22 d., trečiadienį, 20 val. „Didvyrių dainos”

Atlieka: Liudas Mikalauskas (bosas);
Klaipėdos brass kvintetas: Vilmantas Bružas (vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Steponas Sugintas (trombonas), Algirdas Ulteravičius (valtorna), Jurgis Dargis (tūba).

Programoje: Cesare Andrea Bixio, Rodolfo Falvo, Luigi Denza, Vytautas Klova, Balys Dvarionas, Juozas Tallat-Kelpša, Giedrius Kuprevičius, Alvidas Remesa.

Kiekviena tauta ir kiekvienas laikmetis turi savo didvyrius. Daug apie juos sukurta pasakojimų ir dainų. Jų personažai ir žygdarbiai atgyja stambios formos muzikos bei dramos kūriniuose, kino filmuose ar tapybos drobėse.

Savo nuoširdumu ir unikaliu balsu Liudas Mikalauskas pelno publikos simpatijas. Koncertuose jis dainuoja lietuviškas dainas, populiariuose projektuose atlieka tik mūsų kompozitorių kūrinius. Tai irgi savotiškas didvyriškumas, pagarba ir ištikimybė tautai.

Kartu su Liudu ir Klaipėdos brass kvintetu pasimėgavę lietuviška muzika, trumpam nukeliausime į saulėtąją Italiją. Vasaros vakaras su „Didvyrių dainomis” teįkvepia jus kasdienybės žygdarbiams!

A_Vildziunas_Aukuras_foto_Vytauto_Petriko

Alfonsas Vildžiūnas ir choras “Aukuras”. Vytauto Petriko nuotr.

Liepos 30 d., ketvirtadienį, 20 val. „Daina – širdžių kalba”

Atlieka Klaipėdos choras „Aukuras”
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Dalyvauja Aušra Valentienė (fortepijonas).

Programoje: Donatas Zakaras, Leonidas Abaris, Vytautas Miškinis, Vaclovas Augustinas, Darius Polikaitis, Gintautas Abarius, Vytautas Kernagis, lietuvių liaudies dainos, aranžuotos Zitos Bružaitės, Vytautos Klovos ir Giedriaus Svilainio.

Paskutinį liepos vakarą kviečiame visus padainuoti kartu su choru „Aukuras”, vadovaujamu Alfonso Vildžiūno. Koncerte „Daina – širdžių kalba” skambės žinomos lietuvių autorių originalios ir išplėtotos liaudies dainos. Tarp jų bus V. Kernagio „Baltas paukštis” ir G. Abariaus „Širdžių kalba”. Nors šie autoriai jau stebi mus iš aukštybių, jų kūryba toliau gyvena, jungia ir džiugina mus. Iš širdies – į širdį, iš lūpų – į lūpas buvo perduodamos lietuviškos dainos senovėje, taip dažnai vyksta ir dabar. Baigiamasis vasaros ciklo koncertas – puiki proga prisiminti gražiausias lietuviškas dainas ir visiems kartu susijungti dainoje.

Esant lietingam orui, renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje.

Daugiau informacijos – www.koncertusale.lt

Leave a Reply