KKS parko estradoje – „Nepaklusnieji”

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami apsilankyti Vasaros koncertų ciklo renginiuose Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Jūs patirsite tikrą muzikos klausymo malonumą atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Klasikinės ir džiazo muzikos atlikėjų kuriamą harmoniją praturtins natūralios aplinkos „prieskoniai” – vėjas, vasaros vakarų gaiva, parko garsai. Visa tai sukurs ypatingą vasaros vakaro nuotaiką ir suteiks daug įspūdžių.

NEPAKLUSNIEJI

Liepos 10 d., penktadienis, 20 val. – programa „Kabaretas”

Atlieka „Nepaklusniųjų” ansamblis:

Stein Skjervold (baritonas, Norvegija-Lietuva), Vytautas Sriubikis (fleita), Rimvydas Savickas (klarnetas), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Ugnė Petrauskaitė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), Danielis Rubinas (kontrabosas), Rokas Zubovas (fortepijonas), Sonata Zubovienė (fortepijonas).

Programoje: Kurt Weill, William Bolcom, Charlie Chaplin, Dariaus Milhaud, Osvaldo Barkausko, Feliksas Bajoras, Vidmanto Bartulio, Mikalojaus Noviko kūriniai.

Kabaretas – tai bendravimo stilius, kuriuo dažniausiai satyros ir grotesko forma atskleidžiamos giliosios gyvenimo tiesos; tai ir muzikos stilius, artimas gatvės muzikai savo džiugia atmosfera ir tuo pat metu nostalgiškas, tarsi gatvėje besiskleidžianti trapi meilės istorija; tai ir erdvė, kurioje nuplėšę savo oficialiąsias dienos kaukes, užsimaskavę šypsenomis ir grimu, susirenka sielos troškulio vedami personažai.

„Nepaklusnieji” leidžiasi į nenuspėjamą kabareto pasaulį, supindami į vieną programą kabareto kompozitorių W. Bolcomo, K. Weillo ir Ch. Chaplino dainas, lietuvių kompozitorių O. Balakausko, M. Noviko, F. Bajoro ir V. Bartulio estradines dainas bei instrumentinius kūrinius.

Esant lietingam orui, renginys vyks Koncertų salėje.

Išsamiau apie renginį – www.koncertusale.lt

Leave a Reply