KKKC Parodų rūmuose – skulptūrinės improvizacijos

KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) iki spalio 9 dienos veikianti Regimanto Midvikio memorialinė paroda „3M” spalio 8 d., šeštadienį, šeimoms ir jaunimui taps jaukia priebėga nuo rudeniškos darganos ir užutėkiu kūrybinėms improvizacijoms.

R_Midvikio_parodos_fragmentas1_Rutos_Petniunaites_foto

Regimanto Midvikio memorialinės parodos „3M“ fragmentas. Rūtos Petniūnaitės nuotr.

Net ir paskubomis keliaujant per Klaipėdą, daugelio žvilgsnis užkliūva už seniai nuo miesto neatskiriamų Regimanto Midvikio skulptūrų, skirtų Martynui Mažvydui, Lietuvos vardo tūkstantmečiui, senamiestyje ne vieno vaiko glostyta katino skulptūra, Skulptūrų parke stovinti skulptūra „Žemė kėlė žolę” nejučiomis gundo užsėsti ant balno. Ir tai tik keli darbai iš gausaus R. Midvikio palikimo. Todėl ir spalio 8 d. Parodų rūmuose vyksiančios kūrybinės dirbtuvės „Šeimų savaitgalis” skirtos nesudėtingoms improvizacijoms iš polistireno menininko skulptūrų tema. Šeštadienio užsiėmime svečiuosis ir savo žiniomis dalinsis Lietuvos dailininkų sąjungos narys, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos universiteto Menų akademijos Architektūros, dizaino ir dailės katedros dėstytojas skulptorius Gintautas Jonkus.

Šiltai praleiskime laiką KKKC Parodų rūmuose.

KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) spalio 8 d., šeštadienį, 11 val. Šeimų ir jaunimo savaitgalis: skulptūrinės improvizacijos, dalyvaus skulptorius Gintautas Jonkus.

Užsiėmimas mokamas (suaugusiesiems – 2 Eur, vaikams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, pateikus dokumentą, – 1 Eur). Būtina išankstinė registracija el. paštu: edukacija@kkkc.lt arba telefonu 8 602 21167.

Leave a Reply