KKKC Parodų rūmuose ir liepą bus daug veiklos

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) veikla nenutrūksta ir įpusėjus vasarai. Čia vyks ekskursijos po parodas atostogaujančių moksleivių ir kitų klaipėdiečių grupėms bei kūrybiniai užsiėmimai šeimoms ir jaunimui, kviesiantys pažinčiai su menais.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Liepos mėnesį KKKC Parodų rūmuose trečiadieniais vėl vyks ekskursijos po parodas. KKKC archyvo nuotr.

Ekskursijų trečiadieniai

Liepos 1, 8, 15, 29 dienomis, trečiadieniais, KKKC parodų rūmai laukia stovyklaujančių moksleivių ir kitų klaipėdiečių grupių – čia vyks jau tradicinėmis tapusios ekskursijos po parodas. Galėsite su ekskursijos gidu apžiūrėti iki liepos 19 d. veiksiančias Miglės Anušauskaitės (Vilnius) komiksų parodą „Dalyką”, respublikinę skulptūrų parodą „Mažoji plastika IV”, parodą „Klaipėdos architektūra 2014″ bei iki liepos 12 d. veiksiančią Ramūno Danisevičiaus fotografijų parodą „Mono”. Liepos pabaigoje Parodų rūmų lankytojų lauks naujos parodos, todėl moksleivių vasaros stovyklų vadovai turėtų nepraleisti progos atvesti čia savo ugdytinių – tai puikus būdas paįvairinti jų poilsio formas ir praplėsti akiratį.

Ekskursijos po parodas mokinių ir kitų klaipėdiečių grupėms – nemokamos, būtina išankstinė registracija el. p. gabija@kkkc.lt.

Šeimų ir jaunimo šeštadieniai

Liepos šeštadieniais KKKC Parodų rūmai vėl lauks klaipėdiečių ar uostamiesčio svečių šeimų. Čia vyksiančiuose edukaciniuose užsiėmimuose bus galima susipažinti su įvairiais meno žanrais, pasižvalgyti po veikiančias parodas ir, pasisėmus įkvėpimo, patiems pasinerti į kūrybos procesą. Šeimos, pasirinkusios laisvalaikiui Parodų rūmų erdves, privalo iš anksto užsiregistruoti el. p. gabija@kkkc.lt.

Liepos 4 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Kur yra tavo plakatas?”: pažintis su reklamos vizualinėmis formomis ir jos įtaka mūsų gyvenimui. Sužinosite, kaip dauguma spalvų ir simbolių veikia mūsų pasirinkimą ir mąstymą. Kūrybinėje užsiėmimo dalyje turėsite galimybę sukurti savo koliažinį plakatą.

Liepos 11 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Gamta rėmuose”: floristikos paveikslai. Pirmąją edukacijos dalį sudarys pasivaikščiojimas po gamtą, augalų ir kitų gamtinių medžiagų rinkimas. Antroji užsiėmimo dalis skirta floristikos paveikslo kūrybai – surinktos gamtinės medžiagos komponavimui ant kartono kartu su piešiniu ir tapyba.

Liepos 18 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Pabūkime skulptoriais”. Užsiėmimo metu visas dėmesys bus sutelktas į skulptūros meną: analizuojamas medžiagų pasirinkimas, jų derinimas, kai kurios gaminimo subtilybės. Sužinosite apie molio lipdybą, glazūravimą ir pan., apžiūrėsite mažosios plastikos parodą ir patys lipdysite plastilino skulptūrėles.

Liepos 25 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Kas tas pleneras?”: pažintis su naujai atidarytomis parodomis. Pasisėmę įspūdžių ir idėjų, esant geram orui, keliausime į senamiestį ir mokysimės piešti švenčiančią Klaipėdą, improvizuodami ir kopijuodami matytų autorių darbų stilių. Jei oras nebus palankus, jūsų laukia pleneras Parodų rūmuose – išsirinkę mėgstamų kūrinių ansamblį, jį kūrybingai perteiksite savo piešiniuose.

Edukaciniai užsiėmimai mokami (1,74 Eur, studentams, mokiniams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina registracija tel. (8 46) 313691, 8 602 21167, el. paštu gabija@kkkc.lt.

Leave a Reply