KKKC Parodų rūmuose – ekskursija po parodas

KKKC Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) rekomenduoja aplankyti šiuo metu veikiančias parodas: garso komiksų parodą „Truputis diskurso”, Agnės Jonkutės ir Remigijaus Treigio fotografijos ir tapybos parodą „Išlaukti vaizdai” bei Ingos Likšaitės solo parodą „Namai”.

ekskursija

Garso komiksų parodoje „Truputis diskurso”. Nerijaus Jankausko nuotr.

2018 m. balandžio 21 d., šeštadienį, 12 val. Parodų rūmuose laukiami lankytojai, norintys pasivaikščioti po ekspozicijų sales kartu su gidu – organizuojama ekskursija suaugusiesiems ir šeimoms.

Ekskursijos kaina įtraukta į parodų bilieto kainą (suaugusiems – 1,70 Eur; senjorams, pateikus pažymėjimą, – 0,85 Eur; vaikams iki 7 m., Klaipėdos moksleiviams ir neįgaliesiems, pateikus pažymėjimą, – nemokamai).

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 650 71704 arba el. paštu: edukacija@kkkc.lt.

Pažintinės ekskursijos jauniesiems lankytojams

Moksleivių ir priešmokyklinukų grupėms Parodų rūmuose rengiamos pažintinės ekskursijos po parodas su gidu. Susitikimų metu, atsižvelgiant į jaunųjų lankytojų amžių, pristatomi ne tik parodų autoriai ir jų kūryba, bet ir pačios įstaigos veikla.

Klaipėdos miesto moksleiviams ir vaikams iki 7 m. parodų lankymas bei ekskursijos su gidu nemokamos. Regionų moksleiviams taikoma 50 % nuolaida. Kviečiame mokytojus ir darželių auklėtojus registruoti savo mažuosius ugdytinius išskirtinei pažinčiai su menu: telefonu 8 650 71704 arba el. paštu: edukacija@kkkc.lt.

Visos parodos veiks iki 2018 m. gegužės 5 d. KKKC Parodų rūmų darbo laikas: trečiadienį – sekmadienį nuo 11 iki 19 val.

Daugiau informacijos apie parodas: www.kkkc.lt.

Laukiame Jūsų. Iki susitikimo KKKC Parodų rūmuose!

KKKC informacija

Leave a Reply