KKKC Meno kiemo dirbtuvės kviečia dekoruoti namus

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse nuo kovo 15 d. antradieniais vyks Namų ekodizaino studijos kursai „Interjero dekoravimas: piešinys ant sienos”, lektorė – dizainerė Lina Jaruševičiūtė.

interjeras vilkai_

Gamtai keičiant savo pavidalą, dažnam kyla nenumaldomas noras atnaujinti ir namus. KKKC Meno kiemo dirbtuvės su dizainere Lina Jaruševičiūte savo interjerą siūlo keisti kūrybingai. Nuo kovo 15-osios keturis antradienius vyksiantis užsiėmimų ciklas „Interjero dekoravimas: piešinys ant sienos” skirtas ypatingai namų dekoro detalei – individualiam piešiniui ant sienos.

Pasak lektorės L. Jaruševičiūtės, užsiėmimų tikslas – padėti kursų dalyviams susikurti išskirtinį, tik jų namų ar biuro interjerui skirtą dekorą – piešinį ant sienos. Norint tai atlikti profesionaliai, iš pradžių reikia pasiruošti kūrinio projektą, todėl prieš kursus dalyviai turės atlikti „namų darbus” – nufotografuoti norimą dekoruoti interjerą ir šias nuotraukas kartu su kompiuteriu atsinešti į dirbtuves. Užsiėmimų metu analizuojant šias fotografijas pirmiausia bus ieškoma atsakymų į klausimus, kokios stilistikos ir mastelio piešinys tiktų konkrečiam interjerui, kokias spalvas rinktis, kad kūrinys „suskambėtų” erdvėje. Pasitelkus „Photoshop” programą, kompiuterio ekrane bus galima vizualiai pamatyti, kaip pasirinktas dekoro akcentas atrodys ant jūsų namų sienos. Dizainerė pateiks ir profesionalių praktiškų patarimų, kokias priemones reikėtų rinktis, kad šis piešinys taptų išskirtine jūsų interjero detale.

Lina Jaruševičiūtė – profesionali dizainerė, baigusi architektūros ir tekstilės studijas, KKKC Meno kiemo kūrybinių industrijų projekto „Dizaino manufaktūra” bendradarbė. Menininkė užsiima vienetinių gaminių kūrimu, daiktų ir interjerų dekoravimu, pramoninės tekstilės gaminių bei spaudos dizainu, aktyviai dalyvauja švietėjiškoje ir leidybinėje veikloje bei entuziastingai mėgina naujas veiklos sritis.

KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) kovo 15–balandžio 5 d., antradieniais, 18–19.30 val. Namų ekodizaino studijos kursai „Interjero dekoravimas: piešinys ant sienos”, lektorė dizainerė Lina Jaruševičiūtė (dalyviams reikia atsinešti kompiuterį su „Photoshop” programa ir savo interjero nuotraukomis). Užsiėmimai mokami, dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt, tel. 8 618 14506.

Leave a Reply