KKKC Meno kieme – kūrybinės fotografijos pradžiamokslis

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) nuo kovo 31 dienos vyks kūrybinės fotografijos pradžiamokslio užsiėmimai. Su norinčiaisiais išmokti meninės fotografijos pradmenų savo patirtimi dalinsis fotomenininkas Remigijus Treigys.

pradziamokslis_plakatas

Kūrybinės fotografijos pradžiamokslio kursai vyks penkis ketvirtadienius – nuo kovo 31-osios iki balandžio 28 dienos. Dirbtuvių tikslas nėra supažindinti su fotoaparato galimybėmis. Anot R. Treigio, savo fotoaparato instrukciją kursų dalyviai turėtų išsistudijuoti namuose – dirbtuvėse nebus mokoma, kam skirta viena ar kita aparato funkcija ir kaip juo naudotis.

Užsiėmimuose bus kalbama išskirtinai apie kūrybinę fotografiją. Kad nuotrauka virstų meno kūriniu, fotografuojančiajam reikia turėti bent minimalių žinių – kas yra kompozicija, perspektyva, vaizdo matymas, forma, kokia apšvietimo reikšmė, kaip ji keičia formą ir t. t. Šiomis žiniomis ir savo patirtimi fotomenininkas Remigijus Treigys žada pasidalinti derindamas teoriją su praktinėmis užduotimis.

Kiekviena pamoka bus skirta vis kitai temai. „Bus pateiktos užduotys pastabumui lavinti, analizuojama architektūros, arba gatvės, fotografija, natiurmortas ir kiti dalykai. Be to, studijuosime šiuolaikinės fotografijos tendencijas, aktualijas, šiek tiek prisiminsime istoriją. Tačiau tai nebus vien sausas žinių dėstymas – kursų metu teorija susipins su praktinėmis užduotimis”, – kūrybinės fotografijos pradžiamokslio užsiėmimus pristatė Remigijus Treigys.

Dalyviams reikia atsinešti savo fotoaparatus ir nešiojamuosius kompiuterius. Kursų klausytojų amžius neribojamas.

KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) 03 31–04 28, ketvirtadieniais, 17.30–19.30 val. kūrybinės fotografijos pradžiamokslis, lektorius Remigijus Treigys (atsinešti fotoaparatą ir nešiojamąjį kompiuterį). Užsiėmimai mokami, dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt arba tel. 8 618 145 06.

Leave a Reply