KKKC „DIZAINO MANUFAKTŪROJE“ – SOCIALINIS EKSPERIMENTAS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kieme veikianti „Dizaino manufaktūra“ spalio 18 d., šeštadienį, 11 val. kviečia dalyvauti socialiniame dizaino eksperimente, kurio metu visi norintieji galės tapti naujos uostamiesčio kavinės radimosi liudininkais: steigėjai klaipėdiečiams pristatys savo sumanytą prekinį ženklą ir teirausis vertinimų bei pageidavimų. 

KKKC „Dizaino manufaktūros“ užsiėmimai. Algirdo Kubaičio nuotr.

KKKC „Dizaino manufaktūros“ užsiėmimai. Algirdo Kubaičio nuotr.

Architektas Vytautas Alšauskas ir dizainerė Lina Jaruševičiūtė kviečia padiskutuoti apie savo kuriamos kavinės „Kavos architektai“ logotipą. Kūrybinėse dirbtuvėse laukiami visi besidomintieji logotipų dizainu bei firminio stiliaus kūrimu. 

Eksperimento dalyviams pora pristatys savo sukurtą logotipą. Dalyviai aptars, ar jis patrauklus vartotojui, ar lengvai „skaitomas“ ne tik tekstine, bet ir idėjine prasme, ar aiškiai atskleidžia sumanytojų idėją. Po diskusijos, kūrybinėje dalyje, dalyviai patys eksperimentuos kurdami logotipus, svarstys dėsningus bei netikėtus jų sprendimus. 

Informacija teikiama ir registracija vykdoma mob. tel. (8–618)14506 bei el. p. inga@kkkc.lt

„Dizaino manufaktūra“ – jau ketvirtuosius metus vykstantis KKKC kūrybinių industrijų projektas, aprėpiantis nemokamų seminarų, ekskursijų į gamybos įmones bei savarankiško kūrybinio darbo ciklą. 

Šį rudenį jau surengtos „Dizaino manufaktūros“ kūrybinės dirbtuvės, skirtos socialinei reklamai, knygos viršelio, audinių dizainui. Šių bei kitų užsiėmimų rezultatai bus pristatyti gruodį KKKC Meno kieme vyksiančioje tradicinėje projekto parodoje.

Leave a Reply