Kino klube „8 1/2″ – filmo premjera ir susitikimas su režisiere

Kino klube „8 ½” balandžio 11 dieną, trečiadienį, 18.30 val. pristatomas naujausias Aleksandros Bator filmas „Į asmeninę erdvę įeiti draudžiama” (Baltarusija, 2018). Režisierė daugelyje festivalių pelnė apdovanojimus už gerai žinomą savo filmą „Baltosios rasos”. Pristatyti naujausią savo filmą ir pasidalinti kūrybiniais įspūdžiais į kino klubą atvyksta pati režisierė A. Bator su kūrybine komanda.

Filmo veiksmas vyksta mūsų dienomis. Pagrindinis herojus – jaunas gabus programuotojas Maksas, kuriantis kompiuterinius žaidimus, paklausus savo srities specialistas. Jo programos visuomet kruopščiai sukurtos ir veikia idealiai. Taip pat idealiai yra organizuotas visas Makso gyvenimas. Jis yra nepriekaištingas visose srityse. Tačiau kartą jo nepriekaištingumas sutrinka. Artėja eilinis galutinis terminas, o Maksas stringa prie vienos pasirinkties, kuri, jo manymu, kol kas nėra ideali. Įmonės vadovybė, nelaikydama šio nebaigtumo esminiu, pradeda prekiauti žaidimu ir švenčia sėkmę. O Maksui tai yra visiškas žlugimas. Niekas net neįtaria, kad iš tikrųjų išoriškai nepriekaištingas Maksas kenčia nuo psichologinės vaikystės traumos. Augintas griežtos motinos, pamišusios dėl fanatiškos tvarkos, kai mažiausia dėmė ant marškinių ar sudaužytas puodelis virsdavo tragedija, Maksas visą gyvenimą stengiasi būti nepriekaištingas visose srityse. Neesminė klaida darbe griauna jo nusistovėjusį pasaulį iki pat pagrindų.

Maksas meta viską: įmonę, butą, mašiną ir išvažiuoja į tolimą provinciją, kur jo niekas nesuras. Tačiau mažoje geležinkelio stotyje jis susiduria su savo visiška priešingybe – tolima nuo tobulumo, tačiau atvira ir emocionalia Maša. Keletas valandų, praleistų su mergina laukiant traukinio, staiga pakeičia visus Makso įsivaizdavimus apie gyvenimą.

Laukiame visų balandžio 11 d. 18.30 val. „Kultūros fabrike” (Bangų g. 5A, Klaipėda). Būk tarp pirmųjų, kurie pamatys šį filmą!

Bilietai kino klubo nariams – 2 Eur, ne klubo nariams – 4 Eur. Bilietus galite įsigyti likus valandai prieš kino seansą.

Kino klubo „8 ½” informacija

Leave a Reply