Į „Stebuklų šalį“ Palangoje kviečia cirko artistai iš viso pasaulio

Artėjančio tarptautinio cirko festivalio „Stebuklų šalis” dalyvių sąraše šiemet kaip niekada gausu profesionalių cirko artistų iš viso pasaulio. Jau kitą savaitgalį, liepos 11–13 dienomis, Palangos botanikos parką nuspalvins ir į miesto siautulį įsilies pirmą kartą į Lietuvą atvyksiančios tituluotos cirko žvaigždės.

Čilė, Brazilija, Peru, Vengrija, Olandija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Ukraina, Suomija, Švedija – toks spalvingas šalių, kurių artistų su nekantrumu laukia festivalio scena sąrašas.

„DULCE COMPANIA“. Organizatorių nuotr.

„DULCE COMPANIA“. Organizatorių nuotr.

Viena iš labiausiai laukiamų visame pasaulyje cirko artistų trupių – ryškiaspalvė ir charizmatiška „DULCE COMPANIA”. Tai įstabus reginys ir šou, kurį festivalio teritorijoje sukurs iš Peru, Brazilijos, Čilės ir Italijos atvyksiantys, įspūdingais kostiumai nustebinsiantys cirko artistai.

Pasaulinį pripažinimą pelnę cirko grandai iš Vengrijos „TRIO CSASZAR” atvyks su dideliu sceniniu bagažu ir sukurs tikrą cirko šou. „Stebuklų šalis” džiaugiasi ir didžiuojasi galėdama savo žiūrovams pristatyti šiuos ilgai lauktus ir cirko pasauliui jau gerai pažįstamus didžiosios cirko scenos vilkus.

„TRIO CSASZAR"

„TRIO CSASZAR”

 „TRIO CSASZAR” tai aukščiausio meistriškumo lygio artistai, kurių programa pažers visą puokštę akrobatikos, žongliravimo bei balansavimo meno cirko triukų ir supažindins aukščiausio lygio cirko technika.

„VOL'E TEMPS"

„VOL’E TEMPS”

Ilgą kelią iki Lietuvos įveiks šiuo metu intensyviai po visą pasaulį gastroliuojanti cirko trupė iš Ispanijos „VOL’E TEMPS”, kuri „Stebuklų šalies” lankytojams pristatys cirko spektaklį. Žavūs vaidybos elementai, cirko triukai ir vieta jūsų vaizduotei – kompanija „VOL’E TEMPS” kalba šiuolaikine, bet visiems gerai suprantama cirko kalba. Jie priverčia juoktis, nepalikdami abejingų didelių ir mažų savo žiūrovų visame pasaulyje.

Dėmesio – gangsteriai! Baimintis neverta ir jokio nusikaltimo nebus, jei tik apsilankę festivalyje nepražiopsosite šio triukšmingo šou! Ne kartą tapę prestižinių cirko festivalių laureatais – duetas iš Ukrainos „DUO GANGSTERS”. Begėdiškai talentingi gangsteriai kaip reikalas įkaitins „Stebuklų šalies” atmosferą, tad saugokitės – bus labai karšta ir triukšminga!

Šie ir dar daugelis kitų cirko artistų iš viso pasaulio ir taip pat Lietuvos lauks savo žiūrovų „Stebuklų šaliyje” liepos 11, 12, 13 dienomis, Palangoje, Botanikos parko teritorijoje šalia Gintaro muziejaus.

Palangos miesto gyventojai ir poilsiautojai turės neeilinę galimybę atsidurti tikrų tikriausioje „Stebuklų Šalyje” ir iš labai arti savo akimis išvysti daugiau nei 70 pasirodymų po atviru dangumi.

Ketvirtus metus skaičiuojantis tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų Šalis” yra unikalaus formato profesionaliojo cirko festivalis, kurio nepamatysite niekur kitur Baltijos šalyse.

Čia jūsų lauks programa, kuri stebins cirko žanrų įvairove. Per tris festivalio dienas išvysite ekscentriškus kojūkininkus, žavinčius savo spalvingais kostiumais, kvapą gniaužiančius oro akrobatų pasirodymus, teatralizuotus cirko spektaklius, žonglierius ir komedijos žanro artistų krečiamas išdaigas, šokio ir klasikinio cirko elementus apjungiančius numerius, improvizuotus pasirodymus, magiškus triukus ir dar daug kitų intriguojančių cirko numerių, kurie nustebins tiek pačius mažiausius tiek ir suagusius žiūrovus.

FESTIVALIO LAIKAS
11 d. 16-23 val.
12 d. 11-22 val.
13 d. 11-22 val.

Leave a Reply