Į KKKC PARODŲ RŪMUS GRĮŽTA EDUKACINIAI RENGINIAI

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) balandžio mėnesį vėl vyks ekskursijos po parodas, kūrybiniai užsiėmimai ir šeimų savaitgaliai. Įvairaus amžiaus ir interesų publika kviečiama mokytis įvairių meno technikų bei dalyvauti meno pažinimo renginiuose.

_DSC1806

Algirdo Kubaičio nuotr.

Ekskursijų trečiadieniai

Trečiadienis Parodų rūmuose – ypatinga diena, kadangi tą dieną parodų lankymas – nemokamas. Šiemet Parodų rūmai parengė ir naujovę – trečiadieniais mokyklų mokinių ir studentų grupėms bus rengiamos ekskursijos po parodas. Šia galimybe ypač turėtų susidomėti kūrybingi mokytojai ir klasių auklėtojai – tai išties puiki proga praplėsti mokinių meninio švietimo formas.

Nemokamos ekskursijos po veikiančias parodas studentams ir mokinių grupėms vyks balandžio  8, 15 d. Būtina išankstinė registracija el. p. gabija@kkkc.lt

Edukaciniai ketvirtadieniai suaugusiesiems

Balandžio ketvirtadieniai Parodų rūmuose bus skirti suaugusiųjų kūrybinei saviraiškai. KKKC kultūrinės veiklos vadybininkė Gabija Pyragaitė klaipėdiečius kviečia į edukacinius užsiėmimus, kurių metu jie bus supažindinti su galimybėmis kurti naudojant netradicines priemones.

Balandžio 2 d. 13 val. Popieriaus užsiėmimas: išgirsite daug naujo apie popierių – jo rūšis, formatus, gaminimą, kursite popieriaus menus. Legenda sako, kad išlanksčius 1000 gervių (japoniškai orizuru) išsipildo noras. Užsiėmimo metu bus mokomasi origamio meno, supažindinama su jo kilme ir lankstymo technikomis.

Balandžio 9 d. 13 val. Originalių idėjų dirbtuvės: 10 būdų, kaip panaudoti sagas. Įprastas galanterinis daiktas, pasitelkus fantaziją, gali virsti tikru meno kūriniu. Užsiėmimo metu bus aptariami kūrybiški sagų panaudojimo būdai.

Balandžio 16 d. 13 val. Asambliažo kūrimas. Asambliažas – erdvinis kūrinys iš daiktų, pritvirtintų ant įrėmintos plokštumos ar sudėtų į dėžutes.

Balandžio 30 d. 13 val. Koliažo užsiėmimas. Koliažas – erdvinė kompozicija iš įvairių medžiagų (pvz., popieriaus, spausdinių, fotografijų, smėlio, šiaudų), priklijuotų prie popieriaus ar audeklo, dažnai kombinuotų su piešiniais ir tapyba.

Edukaciniai užsiėmimai mokami (1,74 Eur, studentams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina registracija tel. (8 46) 313691, 8 602 21167, el. paštu gabija@kkkc.lt.

Šeimų savaitgaliai „Šeštadieniai klaipėdiečiams”

KKKC Parodų rūmai kviečia dalyvauti edukaciniuose šeimoms skirtuose užsiėmimuose, tiesiogiai komunikuoti su meno kūriniais, patiems tapti kūrybinio proceso dalyviais bei prasmingai praleisti savaitgalio popietes su vaikais.

Balandžio 4 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Spalvotyra”. Užsiėmimo metu bus supažindinama su spalvų simbolika ir kuriamas asmeninis spalvų žemėlapis sau, šeimos nariui ar draugui.

Balandžio 11 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Meno mitai ir legendos”. Pasisėmus įkvėpimo iš garsių kūrėjų biografijų, bus tapomi jų kūrybą atspindintys darbai.

Edukaciniai užsiėmimai mokami (1,74 Eur, studentams, mokiniams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina registracija tel. (8 46) 313691, 8 602 21167, el. paštu gabija@kkkc.lt.

Leave a Reply