Į KKKC MENO KIEMĄ KVIEČIA STALO ŽAIDIMŲ KLUBAS

Ilgėjantys šaltojo sezono vakarai prašyte prašosi šaunios draugijos, įdomaus užsiėmimo ir atotrūkio nuo dienos rūpesčių. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemas (Bažnyčių g. 4) kviečia žaisti stalo žaidimus – „Vakarų žaidimų klubas” čia renkasi kiekvieną ketvirtadienį, 18.30 val.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai

Anot klubo atstovės Linos Jaruševičiūtės, kurį šaunią stalo žaidimų mėgėjų kompaniją atrado gyvendama Vilniuje, stalo žaidimai – įdomi bei intelektuali laisvalaikio pramoga, sparčiai populiarėjanti ir Lietuvoje. Vilniuje bei Kaune ne vienerius metus veikiantys stalo žaidimų mėgėjų klubai narius skaičiuoja dešimtimis. Klaipėdos entuziastų įkurtas „Vakarų žaidimų klubas” oficialų asociacijos statusą įgijo prieš metus. Jis buria bendraminčius ir propaguoja stalo žaidimus.

Stalo žaidimai sužadina vaikystės ir paauglystės prisiminimus? Laikai, kai tegalėjai rinktis iš „Monopolio” ir „Skaičių vilkelio”, seniai praeityje. Žaidimų yra daug ir įvairių, sukurtų skirtingoms amžiaus grupėms, reikalaujančių skirtingų žaidėjo savybių – nuo strateginio mąstymo iki kūrybiškumo. Be to, stalo žaidimai turi ir mokomąja vertę: lavina matematinius, loginius, kūrybinius bei socialinius įgūdžius.

„Kalbant apie stalo žaidimus, omenyje turimi taip pat ir klasikiniai: šachmatai, šaškės, domino, kortų žaidimai, tačiau mūsų klube rasite ir gausybę šių dienų kūrėjų sukurtų žaidimų, populiarių visame pasaulyje. Šiuolaikiniai žaidimai yra spalvingi, turi gausybę komponentų, savitą tematiką ir iškelia įdomias problemas, kurias turi spręsti žaidėjai”, – sakė aktyvi jų propaguotoja L. Jaruševičiūtė.

Šiuo metu tarp klubo narių favoritų yra „Race Of the Galaxy”, „7wonders”, „El Grande”, „Shogun”. Entuziastų pastebėjimu, didžiausią populiarumą pelno žaidimai, leidžiantys demonstruoti išmonę, konkuruoti greita orientacija ir vykusiais sprendimais, o ne priklausyti nuo atsitiktinės sėkmės.

Kartą per mėnesį, savaitgaliais, KKKC Meno kieme bus organizuojama šeimos žaidimų diena. Jų metu „Vakarų žaidimų klubo” nariai pristatys žaidimus, kurie yra įdomūs įvairaus amžiaus žaidėjams ir gali praturtinti kiekvienos šeimos laisvalaikį.

Daugiau informacijos apie Klaipėdos žaidimų mėgėjus vienijantį klubą ir aktualias jo veiklos naujienas rasite interneto svetainėje www.vakaruzaidimai.lt.

1 komentaras

  1. Alius

    Labai norėčiau sužinoti koks ten žaidimas nuotraukoje?

Leave a Reply