Festivalyje „Velnio akmuo“ pasirodys britų roko maištininkai „Turbowolf“

Muzikos festivalis „Velnio Akmuo“ šiais metais paruošė tikrą rokenrolo fiestą – festivalyje pasirodys energingi ir pašėlę britų rokeriai „Turbowolf“. Tai bus pirmasis kartas, kai grupė koncertuos Lietuvoje ir apskritai Baltijos šalyse, tad liepos 17-20 dienomis Anykščiuose vyksiančiame festivalyje tikimasi sulaukti roko muzikos fanų antplūdžio ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. 

„Turbowolf“.  Organizatorių nuotr.

„Turbowolf“. Organizatorių nuotr.

Nežabota energija trykštantys koncertai ir neįprasti, į jokius rėmus netelpantys muzikiniai video klipai – „Turbowolf“ grupės vizitinė kortelė, garsinanti juos ne tik gimtojoje Anglijoje, bet ir visoje Europos muzikinėje padangėje. Nors grupė susikūrė tik 2008 metais, tačiau jau spėjo aplankyti beveik visus pagrindinius Europos muzikos festivalius nuo „Download“ iki „Sonisphere“. 

Psichodelinis ateities pankrokas 

Ekscentriškasis grupės vokalistas Chris būtent šitaip apibūdina „Turbowolf“ grojamą stilių ir priduria, kad jų atliekamos muzikos tiesiog neįmanoma priskirti vienam žanrui. Nuo rokenrolo ir pankroko iki elektronikos ar psichodelikos – visa tai persipynė kolektyvo kūryboje. 

Triukšminga, novatoriška, greita ir linksma vienu metu. Debiutinis grupės albumas  pavadinimu „Turbowolf“ 2011 metais įskėlė tikrą žiežirbą roko muzikos pasaulyje. Muzikos kritikai ir apžvalgininkai negailėjo liaupsių debiutantams, sakydami, jog tai, vienas išskirtiniausių ir įdomiausių tų metų albumų. 

Beprotiški marškinėliai ir meilė gyvūnams 

„Turbowolf“ semiasi įkvėpimo iš laukinės gamtos ir net archeologijos. Tai atsiskleidžia vien pažvelgus į kolektyvo atributiką. Kone viskas nuo jų marškinėlių iki albumų viršelių išmarginta fosilijomis ir gyvūnų kaukolėmis. Visa tai – grupės gitaristo Andy meninių sugebėjimų išraiška. Šviesos portalai, gyvūnų atvaizdai, robotai, 80-ųjų mada – tai tik keli iš nedaugelio elementų, kurie naudojami ne tik grupės atributikoje, bet ir užburiančiuose, ne kiekvienam suvokiamuose klipuose. „Turbowolf“ muzikos ir vaizdų sintezė sujungia iš pažiūros visiškai nesuderinamus dalykus – pirmykštę nežabotą energiją ir mechanizuotą ateitį. Tuo jie ir yra išskirtiniai. 

Dar iki „Velnio Akmens“ festivalio pradžios maištininkai „Turbowolf“ žada pristatyti naujausią albumą, kuris, pasak muzikantų, bus kitoks ir sukels ne ką mažesnį impulsą roko muzikos pasaulyje negu debiutas. 

Alternatyvos festivalis „Velnio akmuo“ įvyks liepos 17-20 dienomis Anykščiuose šeštą kartą. Iš viso per keturias dienas trijose festivalio scenose pasirodys apie 40 kolektyvų. Bilietai į keturių dienų festivalį šiuo metu kainuoja 90 litų, juos įsigyti galima festivalio svetainėje bei „Tiketoje“.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Leave a Reply