FESTIVALIS „JAUNO TEATRO DIENOS”: EKSKURSIJOS IR PLAKATŲ PARODA

Svarbiausia 2016 m. festivalio „Jauno teatro dienos” dalis – jaunų teatro profesionalų kūrybinės dirbtuvės. Balandžio 4–7 dienomis vykstančiose dirbtuvėse dalyvauja atrankos būdu suburta aktorių grupė ir režisieriai iš Prancūzijos, Rusijos ir Lietuvos.

Jauno_teatro_dienos_1

Klaipėdiečiai kviečiami į ekskursijas, kurių metu gali susipažinti su festivalio dalyvių kūrybiniais darbais. Eglės Sabaliauskaitės nuotr.

Dirbtuvių dalyviai nagrinėja aktualias socialines problemas ir kuria pasirodymus šiomis temomis. Sukurti performansai kiekvienos dienos vakare pristatomi penkiose Klaipėdos viešose erdvėse.

Klaipėdiečiai kviečiami susipažinti su festivalio dalyvių kūrybiniais darbais: balandžio 4–7 dienomis organizuojamos ekskursijos, kurių metu žiūrovai kartu su kūrybine grupe ir festivalio dalyviais keliauja iš vienos lokacijos į kitą ir turi galimybę stebėti visus kūrybinių dirbtuvių metu sukurtus pasirodymus.

Preliminari ekskursijos eiga:

18:00 Geležinkelio stotis (Priestočio g. 1);
18:30 „Herkaus galerija” (Herkaus Manto g. 22);
19:00 Laikrodžių muziejus (Liepų g. 12);
19:30 Senasis turgus (Turgaus a. 5);
20:00 „Kultūros fabrikas” (Bangų g. 5A).

Pijaus Burako plakatų paroda

Balandžio 7 d., ketvirtadienį, 12 val. „Kultūros fabrike” (Bangų g. 5A) atidaroma Pijaus Burako plakatų paroda. Joje eksponuojami plakatai, sukurti spektakliams, koncertams, įvairiems kultūros renginiams bei projektams. Parodos pristatymo renginyje dalyvaus autorius Pijus Burakas. Paroda veiks iki balandžio 21 d.

Daugiau informacijos apie festivalį „Jauno teatro dienos” rasite čia: www.kjt.lt

Leave a Reply