Džiazuojanti rudens pradžia su „Uno Jazz Band” iš JAV

Klaipėdos pilies džiazo festivalis uostamiesčio gyventojus ir svečius vėl kviečia pasinerti į nenuilstamų džiazo ritmų sūkurį bei „džiazuojančio” rudens sezono pradžią sutikti kartu su džiazo ansambliu iš JAV „Uno Jazz Band”. Gastrolėmis po visą pasaulį ir pasirodymais su garsiausiais pasaulio džiazo atlikėjais pasigirti galinčio JAV džiazo ansamblio nemokamas pasirodymas Klaipėdoje – jau šį šeštadienį (rugsėjo 10 d.), 21 val. „Kaštone” (Danės g. 6).

Uno_jazz_band

„Paskelbti „džiazuojančio” rudens Klaipėdoje sezono pradžią „Uno Jazz Band” į uostamiestį pakviesti neatsitiktinai, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė. – Mat šis Nebraskos universiteto džiazo ansamblis yra ne tik kasmetinio „Uno Great Plains” džiazo festivalio šeimininkas, bet ir daugelio kitų JAV festivalių ar renginių itin laukiamas svečias. Kartu šio išskirtinai profesionalaus, veržlaus bei ekspresyvaus „bendo” istorijoje – ir visa eilė koncertų Japonijoje, Kinijoje, Europoje bei pasirodymai su didžiausiais džiazo grandais, tokiais kaip Peter Erskine, Slide Hampton, Eric Marienthal, Randy Brecker, Diane Schuur ir daugeliu kitų.”

Pasak I. Grubliauskienės, po „Uno Jazz Band” pasirodymo „Kaštone” džiazo mėgėjų laukia ir dar viena dovana – unikalios festivalio dvasios persmelktas „Jam session”. Tad šeštadienio vakarą į „Kaštoną” susiruošę uostamiesčio muzikantai kviečiami nepamiršti su savimi pasiimti ir muzikos instrumentus.

Beje, būtent „Kaštonas” taps ateinančių metų birželio pirmąjį savaitgalį uostamiestį sudrebinsiančio jau 23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio „Jam sessionų” pagrindine vieta. „Labai džiaugiamės naujais savo draugais – Klaipėdos pilies džiazo festivaliu. Labai laukiame šio koncerto ir ateinančių „Jam Sessionų” bei stengsimės, kad visi „džemai”, vykstantys „Kaštone”, būtų tokie pat kokybiški, kaip jau daugybę metų yra ir pats Klaipėdos pilies džiazo festivalis”, – teigia „Kaštono” bendraturtis Audrius Baublys.

„Gera muzika geriems žmonėms”

Daugiau nei dvidešimties metų istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis, nemokamas, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys, kiekvienos vasaros pirmąjį savaitgalį paskandinantis miestą nenuilstamame džiazo ritme.

XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis – 2017 m. birželio 2–4 d. Kruizinių laivų terminale. Daugiau: www.jazz.lt.

Leave a Reply