Informacija
Kvietimas pažvelgti į dizaino ateitį. Vilniaus dailės akademija

2012-05-09

Gegužės 10 dieną 14 valandą kviečiame į Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centrą („Titanikas“, Maironio g. 3), 110 auditoriją, kur jums bus pristatyti naujausi Akademijos Dizaino katedros studentų ir žinomų verslo įmonių bendradarbiavimo rezultatai: dizaino sprendimai ir idėjos.

ACME design lab

Šiais metais nuo vasario 14 d. iki kovo 1d. VDA Dizaino katedroje vyko kūrybinės dirbtuvės „ACME design lab“. Kartu su UAB „ACME Baltija“ surengto projekto tikslas buvo supažindinti VDA studentus su šių dienų industrinio dizaino tendencijomis versle, technologijų naujovėmis ir vartojimo tendencijomis bei suteikti galimybę realiai įgyvendinti unikalias idėjas. Įmonė gavo daug šviežių, nestandartinių ir inovatyvių sprendimų, o studentai susipažino su konkrečiais pramoninės gamybos pavyzdžiais, verslo specifika.

Iššūkis: durys

Ką tik baigėsi ir kovo pradžioje startavęs Vilniaus dailės akademijos Dizaino katedros kartu UAB „Veneks“ rengtas dizaino idėjų konkursas „Iššūkis: durys“. „Aplinką, į kurią dar net nepatekome, jau pradedame skenuoti nuo durų, jų svarba interjere yra tikrai didelė. Šis konkursas buvo intriguojantis iššūkis studentams ir jį kuruojantiems dėstytojams“, – sako VDA Dizaino katedros docentas Šarūnas Šlektavičius

Spaudos konferencijoje dalyvaus ir į Jūsų pateiktus klausimus atsakys:
 
• VDA Dizaino katedros vedėjas doc. Juozas Brundza bei dėstytojai, vadovavę šiems projektams: Šarūnas Šlektavičius, Julija Mazūrienė ir Povilas Juškaitis. 
• ACME Produktų skyriaus direktorius Ignas Rumbutis
• Vidaus durų gamybos įmonės „Veneks“ atstovai

Oficialus konkurso „Iššūkis: durys“ parodos atidarymas ir apdovanojimai „Titaniko“ (Maironio g. 3) 112 auditorijoje – 16 val.

Oficialus projekto „ACME design lab“ dalyvių parodos atidarymas ir apdovanojimai 115 auditorijoje – nuo 18 val.

Organizatorių inf.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės