Informacija
ESMINĖ detalė GRĮŽTA Į GYVENIMĄ

2012-05-07

Gegužės 5-14 dienomis Vilniuje, Kaune ir Telšiuose vyks jau septintoji „Dizaino savaitė“. Organizatoriai teigia, kad šiemet ji bus kitokia - labiau demokratiškesnė, bet išlaikanti savo profesionalumą, atvira visiems ir, žinoma, visiems įdomi.

Šiais metais prie Dizaino savaitės prisijungia ir Namo inžinerijos ir interjero centras NIC. Gegužės 10 dieną nuo 15 valandos NIC centre Kaune vyks dizaino renginys. Be pristatymų interjero salonuose, architektas Audrys Karalius pristatys NACIONALINĘ ARCHDIZAINO PARODĄ  detalė 2012!

PARODA-KONKURSAS „DETALĖ 2012“- tai galimybė parodyti architektūrinių objektų atskirų detalių grožį ir vertę. Kartais tų atskirų fragmentų atsiradimas autoriams ir užsakovams sukelia gilias kūrybines kančias, o rezultatas - didesnį pasitenkinimo jausmą, nei pats objektas. Archdizaino objektas gali būti ir statinys, ir meno skulptūra. O tiksliau - tai bet kokia mūsų gyvenimo DETALĖ, kur reikalingas atidumas, subtilumas, kruopštumas ir dizainas.


NIC renginio programa:
15:00   Atvykusius svečius vaišiname VERO CAFE kava.
15:15   ŠOKIO DETALĖ ant parketo salone VILNIAUS PARKETAS (I aukšte).
15:30   VONIOS KAMBARIO ĮRANGOS TENDENCIJOS. Naujienų pristatymas vonios įrangos studijoje AQUAHOME (I aukšte).
15:45   SKANDINAVIŠKA ŠVIESOS TERAPIJA. Skandinavijos dizaino klasikų Eero Aarnio, Martti Jannes, Pauli Partanen  sukurtų šviestuvų ir šviestos terapijos sistemų pristatymas salone EKOLIUMENAS (II aukšte).
16:00   ARCHITEKTŪRINĖS GYVENIMO DETALĖS. Architektas A. KARALIUS pristato Nacionalinę archdizaino parodą - konkursą DETALĖ 2012 (konferencijų salėje).

Sekite informaciją ir dalyvaukite Dizaino savaitės renginiuose!  Šiemet gegužės 10 d. yra skirta Kaunui! Ta proga tarp Vilniaus ir Kauno kursuos Lietuvos geležinkelių traukinys, o Kaune tarp renginių vietų nemokamai vežios specialus autobusas. Kviečiame į svečius. Pasikvieskite ir kolegas. Vaišinsime kava, vynu ir saldumynais.

Organizatorių inf.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės