Informacija
Ekologiška kultūra. Ar gali taip būti?
2013-05-02
Vis dažniau ir dažniau visuomenėje kalbama ne tik apie ekologišką ir tvarią aplinką, bet ir apie ekologišką kultūrą. Kas tai? Ar tai propaguojamas gyvenimo būdas, ar taupiai ir tvariai naudojamos kultūros produktus kuriančios medžiagos, ar tiesiog kitoks menininko santykis su gamta?
Tarptautinio festivalio “Grynparkas 2013″ dalyviai susirinko į kūrybines dirbtuves

2013-03-27
Nemuno saloje Kaune šią savaitę pasirodė pirmieji „paukščiai“ – Vokietijos ir Lietuvos menininkai, kurie susirinko į Tarptautinio kultūros ir ekologijos festivalio „Grynparkas 2013“ kūrybines dirbtuves.

Europos klausimynas: europietiškos kultūros beieškant

2013-03-21
Projektas EUROPOS KLAUSIMYNAS - tai atsakas į politinę ir ekonominę krizę. Projekto tikslas – suteikti žmonėms galimybę pajusti Europą ir sudaryti sąlygas drauge kurti kultūrinės Europos viziją.

Socialinių klounų turo po Lietuvą metu planuojama padovanoti 1000 žaislų sergantiems vaikams
2013-03-01
Socialiniai klounai jau antrą kartą išsiruošia į intensyvų turą po Lietuvos miestus ir miestelius džiuginti sergančius vaikus, neįgaliuosius ir našlaičius. Pirmą kartą 2012 metų liepą tarptautinė socialinių klounų iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos komanda aplankė beveik tūkstantį vaikų. Šiais metais klounus ture lydės pilnas mikroautobusas žaislų, kurie bus išdalinti likimo nuskriaustiems vaikams.
Pelikso Bugailiškio premija – metų pabaigoje

2013-02-28
Nuo 1998 m. kasmet kovo 11-ąją – Šiaulių „Aušros“ muziejaus įkūrimo dieną – įteikiama Šiaulių „Aušros“ muziejaus Pelikso Bugailiškio premija. <...> Šiais metais „Aušros“  muziejui minint 90-ąsias įkūrimo metines, premija bus teikiama taip pat gruodžio mėn. Kviečiame teikti kandidatus 2013 m. Pelikso Bugailiškio premijai gauti.

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės