Vilniaus knygų mugė 2013
Modernaus meno centras Vilniaus knygų mugėje pristato knygas apie meną

Modernaus meno centras (MMC) Vilniaus knygų mugėje pristato net 7 knygas apie meną, skirtas plačiajai auditorijai. Penkios iš jų –  jauniesiems skaitytojams:  D.I.Z.A.I.N.A.S., N.A.M.U.K.A.S., M.E.N.A.S., Ką mena širdis (Fridos Khalo motyvais), 13 paveikslų, kuriuos dera žinoti. Tai knygos, užpildančios pažintinės literatūros vaikams ir jaunimui apie meną, kultūrą spragas. Kokybiška spauda, žaismingos, išradingos iliustracijos ir nebanalūs tekstai  sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Albumas Kostas Dereškevičius. Tapyba dėl puikių iliustracijų ir išsamaus vieno žymiausių Lietuvos tapytojų modernisto, poparto atstovo K. Dereškevičiaus pristatymo jau sulaukė palankaus kritikų ir skaitytojų įvertinimo. Kitas, dar dažais kvepiantis, leidinys – Pro A. A. prizmę – Su Alfonsu Andriuškevičiumi kalbasi Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė. Tai pokalbių ir prisiminimų knyga, kurioje garsus  poetas, eseistas ir meno kritikas Alfonsas Andriuškevičius pasakoja apie audringą ir menišką gyvenimą, meno pasaulį buvusiai savo studentei.

Lankytojams, kurie domisi ne tik leidiniais, derėtų užsukti į  kelis MMC inicijuojamus renginius. Memuarinę knygą Pro A. A. prizmę. Su Alfonsu Andriuškevičiumi kalbasi Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė pristatys žinomi menininkai, A. Andriuškevičiaus draugai– Arvydas Šaltenis, Robertas Antinis ir menotyrininkas, eseistas Ernestas Parulskis (vasario 23 d., šeštadienis, 15 val., Forumas).

Tėveliams ir mokytojams skirta diskusija Kaip pripratinti vaikus skaityti? Šia nesenstančia ir vis  aktualesne tema kalbėsis Austėja Landsbergienė, Kęstutis Urba, Violeta Juodelienė, Vita Mozūraitė (vasario 23 d., 17 val., 5.5 salė).

Pradėjus dirbti mokykloje pasikeitė požiūris į meną – tai pokalbis su jaunaisiais projekto Kūrybinės partnerystės dalyviais ir netradicinių meno akcijų organizatoriais apie tai, kaip meno pažinimas padeda mokykloje (vasario 23 d., šeštadienis, 20 val., Rašytojų kampas/LRT studija). Tikėtina, kad ši diskusija pasieks klausytojus ne tik mugės metu.

O smalsų jaunimą kviečiame į protmūšį meno tema, kuris vyks vasario 24 d., sekmadienį, 11 val. 3 salės Bibliotekų erdvėje.

Pagrindinis veiksmas kunkuliuos bendrame APOSTROFOS ir MMC stende 5C12, į jį maloniai visus ir kviečiame. Jame taip pat netruks įdomių susitikimų su knygų autoriais ir herojais. K. Dereškevičius  bendraus su publika ir dalins autografus vasario 21 d., ketvirtadienį nuo 13 val., A. Andriuškevičius – vasario 23 d., šeštadienį nuo 17 val., ir vasario 24 d., sekmadienį nuo 15 val.

Modernaus meno centro informacija

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės