Vilniaus knygų mugė 2013
Vilniaus knygų mugėje - nauja atvira ir interaktyvi erdvė Biblioteka@įkrauk.lt

2013 m. vasario 21-24 d. vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje (Lietuvos parodų ir kongresų rūmų LITEXPO, Laisvės pr. 5, 3 salės galerijoje, II aukšte) įsikurs nauja atvira ir interaktyvi erdvė Biblioteka@įkrauk.lt. Tai tarsi šiuolaikinė, moderni biblioteka, atvira kiekvienam mugės lankytojui ir tuo pačiu siūlanti išskirtinį užimtumą paaugliams bei jaunimui.

Paskutinio Almanto Grikevičiaus filmo apmatai

2013-02-20
Sulig netrukus išmušiančia Vilniaus knygų mugės, didžiausios knygos mylėtojų šventės, valanda  leidyklos VAGA lentynose pasirodo ir unikali knyga apie režisieriaus Almanto Grikevičiaus asmenybę, tikriausiai nepakankamai atskleistą ar įvertintą anuo metu. „Epizodai paskutiniam filmui. Režisierius Almantas Grikevičius“ – istorikų Aurimo Švedo ir Linos Kaminskaitės-Jančorienės parengta pokalbių knyga.

Vilniaus knygų mugėje svečiuosis „Hario Poterio“ atradėjas ir bestselerio „Tuneliai“ autorius

Į vasario mėnesį vyksiančią Vilniaus knygų mugę šiemet atvyksta milžiniško populiarumo sulaukusios knygų serijos paaugliams „Tuneliai“ autorius Roderick Gordon ir „Hario Poterio“ atradėjas leidėjas Barry Cunningham. Paauglių ir jaunimo literatūros temą šiemet pasirinkusioje knygų mugėje tai bus vieni pagrindinių užsienio svečių, kuriuos pristato leidykla „Alma littera“.

„Tyto alba“ 2013-ųjų metų mugėje: drakonai, nesybės, muzika, teatras ir daug Italijos

2012-02-20
Žaibo greitumu artėja visos Lietuvos skaitytojų, autorių ir leidėjų šventė – Vilniaus knygų mugė. Šiemet ji vyks Litexpo parodų centre vasario 21–24 dienomis. Kuo savo ištikimus skaitytojus ketina nustebinti leidykla „Tyto alba“?

Bernardinai.lt Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje 2013 metais

Šiemet  Bernardinai.lt ir vėl turės savo stendą, kartu su nuostabiais partneriais – žurnalais Ateitis ir Tapati. Čia galėsite įsigyti tuos leidinius, kurių dar turime, be prekybinio antkainio.  Mūsų stendas įsikūręs pagrindinėje salėje, jau tradicine tapusioje vietoje.

Modernaus meno centras Vilniaus knygų mugėje pristato knygas apie meną

Modernaus meno centras (MMC) Vilniaus knygų mugėje pristato net 7 knygas apie meną, skirtas plačiajai auditorijai. Penkios iš jų –  jauniesiems skaitytojams:  D.I.Z.A.I.N.A.S., N.A.M.U.K.A.S., M.E.N.A.S., Ką mena širdis (Fridos Khalo motyvais), 13 paveikslų, kuriuos dera žinoti. Tai knygos, užpildančios pažintinės literatūros vaikams ir jaunimui apie meną, kultūrą spragas.

Jau šį savaitgalį į Lietuvą atvyksta korėjietis rašytojas Hailji

2013-02-15
Vienas iš Vilniaus knygų mugės užsienio svečių, korėjietis rašytojas Hailji, romano „Užupio respublika“ autorius, į Lietuvą atvyskta jau šį sekmadienį. Rašytojas ir kūrybinio rašymo profesorius ketina lankytis ne tik Vilniaus knygų mugėje, bet būtinai aplankyti ir Užupį – savo knygos įkvėpimo šaltinį ir veiksmo centrą.

Šiemet Leidyklos VAGA knygų mugės renginių kaleidoskope: lietuviško kino legenda, valstybės (klyst)keliai, diplomatijos niuansai ir naivusis išminčius Kukutis

2013-02-13
Iki kasmetės Vilniaus knygų mugės, liko vos savaitė – tad skubame vardyti išties labai skirtingus, bet lygiai įdomius susitikimus–knygų pristatymus, kuriuos mugės lankytojams parengė leidykla VAGA.

Knygų mugės svečias Tahiras Shahas jau vadinamas kelionių literatūros klasiku
2013-02-12
Itin populiarių knygų „Kalifo rūmai. Metai Kasablankoje“, „Tūkstančio ir vienos nakties šalyje“  (prieš Vilniaus knygų mugę pasirodys trečia knyga – romanas „Timbuktu“; visas tris knygas vertė Rasa Drazdauskienė) autorius Tahiras SHAHAS (g. 1966) – leidyklos „Tyto alba“ užsienio svečias, rašytojas, keliautojas, dokumentinių filmų kūrėjas.
„Alma littera“ kviečia į dešimt susitikimų su lietuvių rašytojais

2013-02-08
Leidykla „Alma littera“ kviečia į dešimt susitikimų su skaitytojų pamėgtais lietuvių literatūros kūrėjais, tarp kurių – Andrius Tapinas, dalinsiantis autografus dar dažais kvepiančiame savo pirmajame romane „Vilko valanda“, Sigitas Parulskis, kviesiantis diskutuoti holokausto tema, vystoma naujausioje knygoje „Tamsa ir partneriai“, Algimantas Čekuolis, besisvečiuosiantis su knyga „Mūsų slaptieji ir dramblys bute“ bei kiti žinomi mūsų šalies rašytojai.

12

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės