2012
TĖVAS

KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) gruodžio 12 ir 13 d. 18 val. pristatomas režisieriaus Marato Sargsyano filmas „Tėvas“. Gruodžio 12 d. peržiūroje dalyvaus režisierius M. Sargsyan.

„Tėvas“ - tai dokumentinis filmas apie buvusio kalinio vertybes, apie žmogų, metusį iššūkį laikui ir likimui, apie begalinį norą gyventi. Tai vienos šeimos meilės istorija. Be romantiškų akimirkų ir stebuklingų pokyčių. Bet su dideliu potencialu pakoreguoti mūsų supratimą, kokia yra ar gali būti laiminga ir mylinti šeima.

“Be abejo, dvidešimt metų kalėjimuose ir nusikalstama veikla, kuria aš užsiiminėjau laisvėje, pakeitė mane iš esmės. Bet jaučiau, kad dar vis turiu jėgų ir šansų sukurti tokią šeimą, apie kurią kalbėjo mano tėvas ir senelis,” – sako Vidas Zenonas Antonovas.

Vidas Zenonas Antonovas įrašytas į XX amžiaus Sovietų Sąjungos įdomiausių nusikaltėlių knygą. Jis iš valstybinių įstaigų pavogė apie milijoną rublių. Su bendraminčiais pagrobė keleivinį lėktuvą su keleiviais, kad pabėgtų į Afriką. Atsėdėjo visus dvidešimt metų penkiolikoje kalėjimų. Dabar jis septyniasdešimt vienerių metų, turi didelę šeimą – dešimt vaikų, du anūkus ir naujagimį sūnų.

Bilieto kaina 6 Lt


Filmo anonsą rasite čia http://www.youtube.com/watch?v=SdXJwukk8ic

Daugiau informacijos www.justamoment.lt

Filmo pavadinimas lietuvių k. TĖVAS
Šalis: Lietuva
Metai: 2012
Trukmė: 60 min.
Cenzas: N-7
Režisierius: Maratas Sargsyanas
Scenarijus: Maratas Sargsyanas
Operatorius: Linas Dabriška
Montažas: Jan De Coster, Marat Sargsyan
Prodiuseris: Dagnė Vildžiūnaitė (Just a moment), Jonas Špokas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija)

KKKC inf.

Atgal Komentarai