Kultūrinės/ kūrybinės industrijos
Tarptautinė konferencija “EastLink 2010: Kelias į žinių ekonomiką" (1)

Spalio 20-21 d. Klaipėdoje vyks tarptautinė konferencija "EastLink'10: Kelias į žinių ekonomiką". Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra organizuoja vieną iš trijų sesijų tema: Kūrybinės industrijos - medijų ir technologijų sąsajų galimybės ES Rytų partnerystės kontekste.

Ignas Kazakevičius. Kultūros fabriko pamatas – versli ir kūrybinga bendruomenė (1)

2010-08-05
Ar sunku pradėti kūrybinį verslą? Ar galima išgyventi iš kūrybos? Kaip realiai įsivaizduojami miesto ir naujos kultūrinės erdvės – būsimo Klaipėdos kultūros fabriko, jame kuriančių menininkų ir kūrybinių verslų santykiai, kokia čia steigiamo meno ir verslo inkubatoriaus prasmė?

Kvietimas teikti duomenis pirmajam Klaipėdos kūrybinių industrijų sektoriaus katalogui (1)

Europos kultūros ir kūrybos sektorių potencialas siekiant ekonomikos augimo įvertintas daugelyje naujausių Europos ir Lietuvos strategijų bei programų. Kad kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriaus atstovai galėtų pasinaudoti visomis teikiamomis skatinimo galimybėmis, pirmiausia jie turi būti matomi.

Kultūros fabriko bendruomenės susitikimas - seminaras (1)

2010 m. birželio 10 d. 16 val.  Buvusiame tabako fabrike (Bangų g. 5, Klaipėda) vyks pirmasis Kultūros fabriko bendruomenės susitikimas - seminaras

Tarptautinė konferencija „Jūrinio miesto tapatybės (identiteto) vystymas: patirtys ir perspektyvos” (1)

2010-06-09
Jūra visada buvo labai svarbi Europos gerovei. Mūsų žemyno kranto linija – beveik 70 000 km, 22 iš 27 ES valstybių narių yra jūrinės arba salų valstybės. Pajūrio regionuose gyvena 40 % gyventojų, sukuriama 40 % pridėtinės vertės, o jūrų pramonės sektoriuje dirba maždaug 5 mln. žmonių. Todėl gegužės 20 d. ES paskelbta Europos jūros diena.

Seminaro „Skatinimo priemonės smulkiajam kūrybiniam verslui“ apžvalga

2010-06-04
Gegužės 21 dieną Tarptautinių kultūros programų centras kartu su Kultūros kontaktų biuru bei MEDIA Desk Lietuva surengė seminarą „Skatinimo priemonės smulkiajam kūrybiniam verslui“, kuriame kūrybinių verslų atstovai buvo supažindinti su finansinėmis ir nefinansinėmis paramos galimybėmis, taip pat buvo pristatyti sėkmingi kūrybinio verslo skatinimo projektų pavyzdžiai – meno inkubatoriai.

Evelina Kaminskaitė. Sekmadieninis „Tema“ menininkų ir jų prietelių dviračių paradas (foto) (2)

2010-05-17
Kaip žadėjo, taip ir nutiko. Fanierkėje „Temos“ chebros kolektyviai workshop‘e gimdyti „gyvenimo dviračiai“ buvo iškilmingai išridenti pasižmonėti. Na, gal ne taip iškilmingai, kaip reikalautų „paradas“.

Braitono gyventojai duris atvėrė menininkams ir jų gerbėjams (1)

2010-05-14
Daugelį žmonių vien mintis apie tai, kad jų namuose apsilankys keli tūkstančiai visiškai nepažįstamų žmonių, varo į didžiausią nerimą. Tačiau net 243 Didžiosios Britanijos kurortinio miestelio Braitono gyventojai bei verslininkai savo duris nepažįstamiesiems atvėrė su malonumu.

Evelina Kaminskaitė. Pavasarinė „Temos“ tema – dviratis (1)

2010-05-08   
Ne išrasti, o atrasti iš naujo. Pritaikyti savai gyvenimo filosofijai, na, ir sėdynei. Kitaip tariant, susikurti savo „gyvenimo dviratį“. Tokio tikslo jau kurį laiką siekia „Tema“ menininkai, apsistoję „fanierkėje“ (buvusios medžio apdirbimo kombinato patalpos, Liepų 83).

Jauna kūryba gaivins apleistą ligoninę Vilniuje (1)

2010-04-14
Apleistų pastatų Vilniuje yra ne vienas, taip pat kaip ir menininkų, neturinčių patogių erdvių kurti ir pristatyti savo darbus. Ne sykį teko praeiti pro didžiulį tuščią pastatą Gedimino prospekto ir Jakšto gatvių sankirtoje. Tarpukariu Jerzio Soltano ir Stanisùawo Murczynskio suprojektuotame sveikatos komplekse dabar veikia vaistinė ir poliklinika, o ligoninės patalpos stovi apleistos.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės