2011
KKKC reziduojančios menininkės Shoko Matsuyama instaliacijos pristatymas

Shoko Matsuyama yra gimusi ir augusi Japonijoje, Tokijo mieste. 2010 metais baigė meno studijas Japonijoje, bei du metus studijavo Duseldorfo meno akademijoje, Vokietijoje. Nuo 1994 metų yra dalyvavusi grupinėse parodose Japonijoje ir Vokietijoje, nuo 2004 metų taip pat rengė personalines parodas Prancūzijoje, Vokietijoje ir Japonijoje.

Shoko Matsuyama kuria video, fotografiją, instaliacijas. Savo kūryboje šiuo metu autorė akcentuoja žmogaus kūno ir emocijų ryšį, kokie tie ryšiai yra tarp kūno verbalinės kalbos ir vidinio išgyvenimo, arba kitaip kokia yra kūno kaip objekto ir žmogaus proto kaip emocinės išraiškos santykio forma.

Nuo kovo 16 d. Kultūrų komunikacijų centre (Bažnyčių 4) reziduojanti menininkė, priėmusi iššūkį savo kuriamą instaliaciją patalpinti ne tradicinėje galerinėje erdvėje ir taip suteikdama jai ne tik mums įprastą meno kūrinio statusą, bet ir kaip edukacinio objekto formatą, balandžio 7 d. Eduardo Balsio gimnazijoje pristatys instaliaciją + performancą. Renginio metu Shoko Matsuyama kartu su moksleiviais išbaigs instaliaciją anksčiau workshop‘o metu pačios autorės, E. Balsio gimnazijos moksleivių ir KU MF Dailės katedros studentų kurtais objektais.

Nuo baladžio 06 d. KKKC „Meno kiemo“ III dirbtuvėse taip pat bus galima išvysti šios reziduojančios menininkės video kūrinį. 

Renginio pradžia – 04. 07 14 val.

Renginio vieta – Eduardo Balsio gimnazija, Statybininkų pr.2.

KKKC inf.

Atgal Komentarai