2011
Šiltas, kūrybinis sezonas Meno kiemo dirbtuvėse

Rudens oras vis vėsesnis ir žvarbesnis, vėjas dvelkia artėjančios žiemos šerkšnu ir šventėmis. Kol neprasidėjo šiltų kojinių, kumštinių pirštinių ir kailinių sezonas, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras skuba kviesti į svečius kūrybiniam darbui. KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4) organizuojamos „Kūrybiškumo valandos“. Prisijunkite - praleisime vakarus kitaip: šiugždendami vilną, kurdami autorines atvirutes ir dekoratyvinius pašto ženklus bei įdomias smulkmenas. Burkimės, kurkime, dalinkimės kartu praleistu laiku ir prijaukinkime mažus stebuklus kūrybinių dirbtuvių erdvėje. 

Lapkričio 15 d. ir lapkričio 17 d. nuo 18 val. vyko pirštinių vėlimo „Kūrybiškumo valandos“. Veltinio užsiėmimų vadovė Julija Budriūtė-Kasperaitienė.


 
Lapkričio 22 d. ir 24 d. nuo 18 val. Ineta Sukackienė pritraukė dėmesį giliaspaudės grafikos technika (sausa adata), kuriant miniatiūrą pašto ženkle ir artėjančių Šv. Kalėdų nuotaiką atvirutėse.

Gruodžio 6 d. ir 8 d. nuo 18 val. Viktorija Dambrauskaitė, Klaipėdos lėlių teatro dailininkė, kvietė drąsiai eksperimentuoti ir iš „nieko“ sukurti „kažką“. Nereikalingi, nenaudojami atributai gali reinkarnuotis į dailius, šmaikščius, originalius aksesuarus.
 
Gruodžio mėn. pradžioje kviesime užsukti ir sudalyvauti KKKC Meno kiemo dirbtuvių tekstilės seansuose. Žiemos sezoną pradėkime kartu su Brone Neverdauskiene ir Domante Šarakauskaite išbandant tokias technologijas kaip Cloque, Shibori ir Plangi.

 

Atgal Komentarai