Knygos
Asmeninio ugdymo praktika vadovams

2012-04-19

Asmeninio ugdymo praktika vadovams / Tomas Misiukonis. Vilnius: Vaga, 2012. – 328 p.
Viršelio dailininkė
Vaiva Lingytė.

Tai pirmoji lietuvių autoriaus knyga apie pasaulyje itin paplitusio asmeninio ugdymo (angl. coaching) tikslus, problematiką ir taikymo metodus. Knyga skirta padėti vadovams išmokti taikyti asmeninį ugdymą kasdieniame darbe, vadovaujant ir skatinant savo darbuotojus tobulėti. Joje aptariama asmeninio ugdymo plėtra organizacijose, atskleidžiama jo nauda ir taikymo galimybės tiek individualiu, tiek visos organizacijos lygmeniu; pateikiamas asmeninio ugdymo pokalbio valdymo modelis ir platus praktinių pavyzdžių spektras, pristatantis situacijas, kuriose vadovai galėtų taikyti šį pažangų vadovavimo būdą.

Ši gausiai praktiniais pavyzdžiais iliustruota knyga demistifikuoja asmeninio ugdymo sąvoką, analizuoja asmeninio ugdymo kultūros ir praktikos sklaidą Lietuvos organizacijose.

Tikiu, kad leidinys bus naudingas ne tik asmeninio ugdymo specialistams, vadovams ir jų pavaldiniams, bet ir dėstytojams, studentams, pradedantiems aktyvias šios temos studijas.

Dr. Aurimas M. Juozaitis,
LEU Socialinės komunikacijos instituto docentas,
Asmeninio ugdymo specialistas,
vadybos konsultantas.

Puiki, praktiška ir profesionaliai parengta knyga apie asmeninį ugdymą. Knyga skirta pažangiems vadovams ir komandoms, visiems siekiantiems tobulėti, norintiems šiandien būti geresniais nei vakar, tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.

Parašyta įkvepiančia kalba, knyga verčia pergalvoti vadovų ir jų darbuotojų santykius. Juk kiekviename žmoguje yra stiprus gerumo, atsakomybės, siekio tobulėti pradas, reikia tik mokėti jį pažadinti, reikia tik kantrybės ir tikėjimo.

Audrius Žiugžda
AB Šiaulių bankas
Administracijos vadovas

ISBN 978-5-415-02241-0

Kulturpolis.lt

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės