Info kūrėjams
Mokymai: Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystė Europos kultūros projektuose

2013 m. gegužės 30-31 d. Tarptautinių kultūros programų centras kviečia kultūros projektų vadovus, koordinatorius bei vadybininkus į dviejų dalių mokymus „Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystė Europos kultūros projektuose“.

Pagrindinis konferencijos ir kūrybinių dirbtuvių tikslas – padėti dalyviams pradėti ir sėkmingai įgyvendinti partnerystę kultūros projekte už savo šalies ribų. Kūrybinių dirbtuvių metu daugiausia dėmesio bus skiriama praktiniam dalyvių darbui. Mokymų dalyviai turės unikalią progą dirbti su profesionaliais lektoriais iš užsienio – Jorge  Eduardo Cerveira Pinto (Portugalija) ir Emina Višnić (Kroatija). Abu svečiai turi sukaupę ilgametę vadovavimo patirtį kultūrinės veiklos srityje, garsėja novatoriškais ir originaliais sprendimais projektinėje veikloje.

Tarptautinių kultūros programų centro l.e.p. direktorės Eglės Deltuvaitės teigimu, kiekvienas tarptautinis kultūros projektas yra unikalus, jungiantis skirtingas organizacijas ir skirtingus žmones, o tai daro įtaką partnerystės modeliui bei jo efektyvumui.

„Apibendrintai teoretizuoti  sėkmingą bendradarbiavimą nėra paprasta, tačiau esu tikra, kad užsienio lektorių ir Lietuvos kultūros organizacijų išsakytos mintys ir apibrėžtos patirtys leis susidaryti sąrašą būtinų žingsnių sėkmingos partnerystės link“, – teigia   E. Deltuvaitė.

Mokymų dalyviai turės galimybę sužinoti bendradarbiavimo tinklų, mobilumo schemų bei finansavimo galimybių Europoje subtilybes. Taip pat kūrybinėse dirbtuvėse įgytas žinias pritaikyti darbui su įsivaizduojamu bendradarbiavimo projektu, siekiant nuspėti  galimus iššūkius. Dalyviai į kūrybines dirbtuves turėtų atsinešti bent vieną klausimą/problemą ar jų pačių „išmoktą pamoką“, kurią norėtų aptarti kartu su lektoriais.

Dviejų dienų mokymus sudarys teorinė ir praktinė dalys. Gegužės 30 d. Nacionalinėje dailės galerijoje( Konstitucijos pr. 22, Vilnius) bus surengta konferencija, kurioje lektoriai iš Lietuvos ir užsienio pasidalins sėkmingų kultūros projektų įgyvendinimo patirtimi bei padės suprasti efektyvios partnerystės Europos kultūros projektuose modelį. Antrojoje mokymų dalyje gegužės 31 d. Šiaurės ministrų tarybos biure (Didžioji g. 5, Vilnius) įvyks Kultūros kontaktų biuro organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, skirtos bent vieną tarptautinį kultūros projektą įgyvendinusiems ar šiuo metu jį vykdantiems kultūros projektų koordinatoriams, vadybininkams ir vadovams.

Mokymų organizatorius: ES programos  „Kultūra 2001-2013”atstovas Lietuvoje – Kultūros kontaktų biuras. (www.kultura2007.lt)

Daugiau informacijos apie konferenciją ir  kūrybines dirbtuves rasite: http://www.kultura2007.lt/2013/05/kulturos-kontaktu-biuro-mokymai/

Tarptautinių kultūros programų centro informacija

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės