Info kūrėjams
Durys į Senamiesčio lėlių ir kaukių dirbtuves

Old town puppets theatre - Senamiesčio lėlių teatro menininkai atveria duris į savo dirbtuves ir kviečia visus norinčius susikurti savo unikalią lėlę ar marionetę. Teatras organizuoja trijų pakraipų lėlės gamybos kursus. Priklausomai nuo savo norų, jūs galite sudalyvauti trijų dienų interjerinės, pirštininės, lazdelinės lėlės ir marionetės kūrimo ir mokymosi procese. Teatras taip pat siūlo neįprastą keturių dienų lėlių terapijos asmenybei kursą. Kursų metu jūs galėsite susipažinti ne tik su lėlės gamybos technologijomis, bet ir išgirsti įdomius lėlininkų − dailininkų pasakojimus, dalintis kūrybinėmis idėjomis, pažvelgti giliau į paslaptimis apgaubtus lėlių veidus ir susikurti savo asmeninę lėlių pasaulio burtininkę ar herojų. Kiekviena lėlė yra ją sukūrusio asmens dalis, netikėtai atgyjanti ir kartais maištaujanti jo rankose. Lėlės kūryba − tai ne tik kūną lavinanti mankšta, bet iš vaizduotės gimstantis naujas veidas. Neatsitiktinai visa lėlių pasaulio gyvavimo istorija yra apgaubta paslaptimi ir išskirtiniais jų kūrėjais. Lėlių terapijos asmenybei kursas yra rekomenduojamas norintiems kartu su terapeutu ir dailininku dar kartą pažvelgti ir praplėsti  savo vaizduotės gelmes ir galimybes.

Kursai ypač pravers pedagogams ar žmonėms, dirbantiems su vaikais, juk lėlė − tai ne tik žaidimas, bet ir vaiko kalba su savimi, pasauliu.

Spalio mėnesį prasidedantys kursai vyks Vilniuje adresu: Stanevičiaus g. 24. Detalesnę informaciją apie vyksiančius kursus galite rasti atnaujinto Senamiesčio lėlių interneto puslapio skiltyje lėlių ir kaukių dirbtuvės: www.puppetstheatre.lt

Registruotis į kursus galite adresu: senamiescio.leles@gmail.com

Organizatorių inf.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės