Info kūrėjams
Nuotraukų konkursas apie simbolius viešose erdvėse MO(NU)MENTAS

Gegužės 27 – spalio 25 d. Goethe’s institutai Vilniuje, Budapešte, Bratislavoje, Prahoje ir Varšuvoje kviečia jaunus, 16 iki 25 m. amžiaus žmones dalyvautinuotraukų konkurse „Mo(nu)mentas“ ir pasidalinti savo įspūdžiais apie simbolius ir paminklus.

Vilniuje vyks trečioji tarptautinė susikertančių medijų konferencija „Cross Media Zen“
Š.m. birželio 7 – 8 dienomis Vilniuje vyks trečioji susikertančių medijų (angl. cross media) konferencija ir kūrybinės dirbtuvės „Cross Media Zen“.
Kino stovykla kviečia teikti pranešimų tezes

Jau ketvirtus metus skaičiuojanti „Meno avilio" kino stovykla kviečia teikti pranešimų tezes tema „Kinas ir garsas“, o paskutinį liepos savaitgalį praleisti Žeimių dvaro aplinkoje žiūrint filmus ir apie juos diskutuojant.

Projektas „Jaunojo tapytojo prizas“ kviečia teikti paraiškas trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – jaunuosius menininkus
Penktus metus vykstantis projektas „Jaunojo tapytojo prizas“ kviečia teikti paraiškas trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – jaunuosius menininkus.
„Jaunojo tapytojo prizas 2013“ vyks 2013.11.22 – 2014.01.19 dienomis Šiuolaikinio meno centre.
Paraiškos priimamos iki 2013 metų spalio 1 dienos.
Klaipėdoje - viešųjų paslaugų dizaino jam sesija "GovJam 2013"

Birželio 4-6 dienomis Klaipėdoje vyks pasaulinis renginys GovJam 2013.

Mokymai: Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystė Europos kultūros projektuose

2013 m. gegužės 30-31 d. Tarptautinių kultūros programų centras kviečia kultūros projektų vadovus, koordinatorius bei vadybininkus į dviejų dalių mokymus „Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystė Europos kultūros projektuose“.

Kūrybinėse dirbtuvėse gims NAUJAS JŪROS ŠVENTĖS VEIDAS

2013-04-04
Balandžio 8-14 dienomis, Meno kieme (Bažnyčių 4/Daržų 10), veiks kūrybinės dirbtuvės „Naujas Jūros šventės veidas“, kuriose kviečiami dalyvauti menininkai, norintys ir galintys sukurti originalių vizualinių projektų šių metų ir būsimoms Jūros šventėms. Kūrybinių dirbtuvių dalyvių darbai bus eksponuojami KKKC erdvėse. Šiais metais visi pageidaujantys menininkai turės galimybę pristatyti savas Jūros šventės idėjas.

„Kūrybinės partnerystės“ kviečia kūrėjus į informacinius seminarus

Kviečiame įvairių kultūros, meno, mokslo ir kūrybos sričių profesionalus išsamiau susipažinti su „Kūrybinių partnerysčių“ projektu ir sužinoti apie galimybes jame dalyvauti.

dizaino savaitė 2013: pasiūlymas dizaino kūrėjams

2013-02-27
Gegužės 4-12 dienomis Jus džiugins aštuntoji „Dizaino savaitė“, kuri šiais metais vyks net keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Telšiuose bei Klaipėdoje. Tai jau tradicija tapęs renginys, kurio metu turėsite galimybę pristatyti save bei savo dizaino gaminius plačiajai auditorijai.

Nidos meno kolonija laukia lietuvių pasiūlymų kasmetiniam simpoziumui

NMK kviečia Lietuvos ir užsienio menininkus, tyrėjus, filosofus, dailėtyrininkus, kuratorius, dizainerius ir architektus teikti simpoziumo raktažodžius atitinkančius atviro formato (paskaitų, kūrybinių seminarų, performansų, įvietintų meno kūrinių) pasiūlymus. Pasiūlymų laukiame iki kovo 1d. Simpoziumo ir pasiūlymų kalba – anglų, kuratoriai Federica Martini (CH) ir Vytautas Michelkevičius.

VšĮ „KOLEKTYVINIS SODAS“ organizuoja „PINHOLE“ kūrybines dirbuves
Vizualinės prezentacijos metu susipažinsite su trumpa fotografijos atsiradimo istorija ir PINHOLE technologija bei jos galimybėmis. Išmoksite savo rankomis pasigaminti PINHOLE fotoaparatą iš degtukų dėžutės ir susipažinsite su esminėmis fotografavimo PINHOLE fotoaparatu taisyklėmis.
VDA Nidos meno kolonija kviečia į rezidencijas 2013 m. su stipendijomis apie techo-ekologijas ir kritinį turizmą

Iki vasario 15 d. Nidos meno kolonija kviečia Lietuvos ir užsienio menininkus, dailėtyrininkus, kuratorius, dizainerius ir architektus teikti paraiškas rezidencijoms Nidoje ir Sierre (Šveicarijoje) 2013 metais.

Tarptautinis vaizduojamosios dailės festivalis

Festivalio rengėja, VšĮ "Artkomas", skelbia menininkų atranką į tarptautinį kultūrinį projektą CREART.

Paraiškų priėmimas 2013 m. LDS "Klaipėdos galerijoje"

Lietuvos dailininkų sąjungos „Klaipėdos galerija“ kviečia teikti paraiškas 2013 m. parodoms surengti.

Kviečiame teikti paraiškas Karolio Didžiojo jaunimo premijai

Jaunimo organizacijos ir grupės jau gali teikti paraiškas kitų metų Karolio Didžiojo jaunimo premijai už geriausius projektus, ugdančius Europos tautų tarpusavio supratimą ir bendrumo jausmą. Galutinis paraiškų pateikimo terminas yra 2013 m. sausio 28 d.

Durys į Senamiesčio lėlių ir kaukių dirbtuves

Old town puppets theatre - Senamiesčio lėlių teatro menininkai atveria duris į savo dirbtuves ir kviečia visus norinčius susikurti savo unikalią lėlę ar marionetę.

Startuoja neprofesionaliems kino kūrėjams skirtas projektas „Kuriam kiną!”
2012-10-12
„Kuriam kiną!“ skirtas jauniems (14–35 m.), neprofesionaliems kino kūrėjams, siekiantiems pradėti kurti kiną, tobulinti savo įgūdžius ir norintiems pristatyti savo kūrinius platesnei auditorijai. Tereikia, pagavus įkvėpimą, pradėti kurti ir užregistruoti savo filmą projekto tinklapyje www.kuriamkina.lt.
Kauno fotografijos galerija skelbia konkursą parodai 2013 metais surengti
Užpildytas paraiškas  (paraiškos forma prisegama) ir jų priedus (autoriaus CV / kūrybinės veiklos aprašymą ir 20-30 fotografijų) prašome siųsti iki šių metų spalio 15 d.
Paraiškų priėmimas 2013 metams galerijoje "Titanikas"

Pranešame, kad nuo š.m. spalio 1 d. iki 31 d. priimamos paraiškos 2013 metų parodoms VDA parodų salėse „TITANIKAS“ surengti.

Galerijoje „Balta“ – Taivano menininkės prisistatymas
LR Kultūros ministerijai parėmus,Tekstilininkų ir dailininkų gildija šį rudenį pasitinka atidarydama tarptautinę rezidencijų programą  „KONCEPCIJA versus TECHNOLOGIJA“. Nuo šiol galerijos „Balta“ antrajame aukšte reziduoti per metus galės iki 12-os menininkų, kurie įgyvendindami individualius projektus sieks bendradarbiavimo su vietine bendruomene.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės