Literatūra
2010-02-09 13:36
KinoMaistas
Labai idomus straipsnis.. tikrai ilgas, bet skaniai sukramciau labai... ir gale uzrasas "bus daugiau" labai gerai nuteike! Aciu!
Netinkamas komentaras
 
2010-02-06 22:18
selė
Nesu labai išprususi, kad galėčiau apie tai kalbėti, bet Mane Meko filmai savo greičiu ir kažkokiu nestabiliu vaizdu žiauriai nuvargina...primena mėgėjišką filmavimą... manau, kad jie skirti tik elitiniam, daug suprantančiam žiūrovui... Kas kita Jo eilės, ypač kai Jis pats skaito... galėčiau klausytis ir klausytis... Straipsnis man visai patiko- šį tą sužinojau...
Netinkamas komentaras
 
2010-02-06 15:18
hm
>>>"ir dar", man tai atrodo kad jei jau apie Meką nesunku rasti vizualinės medžiagos, tai kodėl gi pačiam skaitytojui jos ir nesusiradus? juk ne autoriaus būtų parengta, ne unikali, tai kam tas perkilnojimas?
Netinkamas komentaras
 
2010-02-06 14:56
...
Fiuxus visame pasaulyje visu pirma tapatinamas su Maciunu, nes jis pradininkas. Mekas taip pat dalyvavo fliuxus'e, bet gal ne taip intensyviai kaip Maciunas, Yoko Ono ir kiti... Kaiptik siuo metu Romoje (?) vyksta pirmoji bianale Fliuxus menui, ir joje pasirinktas pristatyti butent Maciunas. Jis vienintelis lieuviu kilmes menininkas, kuri visas pasaulis laiko judejimo/pakraipos pradininku. Reiktu dziaugts, o ne bumbeti. Ir labai gerai, kad i Lietuva buvo atvezta bent dalis jo kolekcijos.
Netinkamas komentaras
 
2010-02-05 23:22
t
gal čia mano issilavinimo spragos - bet - ką Mekas turi bendro su Fluxus? Man rods kad nieko. Su Mačiūnu buvo draugeliai,ir tiek, kiek zinau. BTW - kodel visuose lietuviskuose tekstuose Fluxus tapatinamas su Mačiunu? Veikeju ten buvo kur kas daugiau.
Netinkamas komentaras
 
2010-02-04 17:22
ir dar
ir dar internete yra butina vizualine dalis, netik grynas tekstas. (apie Meka tikrai nesunku surasti vaizdines medziagos - is you tube ar is fotostoku)
Netinkamas komentaras
 
2010-02-04 16:06
fghj
Pritariu KAM'ui. Be to, sitas straipsnis internetinei erdvei ne tik per ilgas ir per sausas, bet ir pernelyg perkrautas dirbtiniu autoriaus erudicijos demonstravimu.
Netinkamas komentaras
 
2010-02-04 15:41
KAM'as
labai ilgas straipsnis - netinkamas internetinei erdvei, retas kas perskaitys ji visa ir nuosekliai, o gale dar prierasas - "bus daugiau". Internetas jau toks dalykas, kur zmones nori rasti greit perskaitoma, smaikscia, koncentruota informacija (apzvalga, ese ar pan) tokio ilgio tekstus galima sakityti laikrastyje, knygoje ar pan. sedint patogioje sofoje... o Mekas, panasu, isties tampa prekes zenklu, bet jau siuo metu tokie laikai, kad daznas zmogus save parduoda, is saves daro prekes zenkla.
Netinkamas komentaras
 
Jūsų komentaras:
Vardas
El.paštas
Komentaras
 

Necenzūriniai, nesusiję su tema, skatinantys smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skaitytojų komentarai bus pašalinami.
Informuokite Kulturpolis.lt redakciją apie netinkamus komentarus.

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės