'05
Garsų Galerija #1

Klaipėdos Kultūrų Komunikacijų Centras
PRISTATO
G A R S Ų     G A L E R I J A  # 1

-----------------------------------------------------------------------------

 

Klaipėdos Kultūrų Komunikacijų Centras, Daržų 10/Bažnyčių 4, Klaipėda.
2005 spalio 7d. (penktadienis), 18val.
Kuratorius Gytis Skudžinskas (+370 67220933), www.kulturpolis.lt 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras pristato pirmąjį renginį, skirtą šiuolaikinės muzikos apžvalgai. Tęstinis projektas „Garsų galerija” siekia apžvelgti naujosios muzikos teritorijas ir jų sąryšį su kitomis šiuolaikinio meno sritimis. Dar iki praeito dešimtmečio vidurio apie garso meną ir apie elektroninę muziką buvo kalbama kaip apie undergroundo reiškinį. Situacija pasikeitė: pasaulyje naujoji muzika pristatoma tiek šiuolaikinio meno centruose, tiek klubinėje aplinkoje. Pirmame renginyje KKKC pristato du šiuolaikinės muzikos kūrėjus – Gintą K. ir Kristijono Lučinsko projektą "Driezhas". Valanda šiuolaikinės postindustrinės garso kinematografijos.

 

Gintas K.

 

Atlikėjas Ginto K vardu lietuviškoje naujosios muzikos scenoje žinomas nuo 1994 metų, anksčiau jis buvo pirmosios Lietuvoje EBM muzikos grupės MODUS įkūrėjas. Kūryboje jis sujungia micro sound, post minimalizmą, industrinį skambesį ir kartais noise - nuo visiškai „išgrynintų”, minimalistinių garso takelių iki ekspresyvių, perkrautų garso struktūrų. Pasirodymus visada lydi matematiškai tikslios hipnotizuojančios video projekcijos.

 

Gintas K yra išleidęs 5 albumus Europos ir JAV leidyklose, taip pat 7 darbus bendradarbiaudamas su Lietuvos ir užsienio kūrėjais. Darbai pristatyti tokiuose žinomuose multimedia festivaliuose kaip ISEA2004 (Taline) ir Transmediale (Berlyne)

www.sinewaves.it/gintask

http://www.cronicaelectronica.org/?a=gintask

www.isea2004.net

 


Driezhas

 

Klaipėdiečio Kristijono Lučinsko kompozicijos kviečia klausytoją į nenuspėjamą garsų labirintą. Niekada nesi tikras, ką išgirsi po kito posūkio – clic’n’cuts, chill out ar repitatyvią struktūrą. Elektroninės muzikos eksperimentais jis siekia įdomaus skambesio, žadinančio pasąmonėje glūdinčias mintis. KKKC erdvėje Kristijonas su bičiuliu iTi (Žydrius Jancevičius) surengs garso ir vaizdo improvizaciją realiame laike.

 

1996-aisiais pasirodė debiutinė promo kasetė, vėliau 2002 "Split'as" su Doniu, mažo tiražo albumas "Ten kur skubam aš ir tu" ir keletas epizodinių ko-projektų.

 

 

 

Atgal Komentarai