Vilniuje
Tragikomedijos premjera “Veronika ryžtasi mirti” – Vilniuje jau gegužės 31 d.

„Užupio dramos teatro“ premjeroje “Veronika ryžtasi mirti” žvelgiama į beprotišką žmogaus ir meilės prigimtį, griaunami su beprotybe susiję stereotipai, atskleidžiamas kiekviename žmoguje glūdintis unikalumas.

Pamilę  beprotybę

Pagrindinė spektaklio veikėja Veronika po nesėkmingo bandymo nusižudyti atmerkia akis Viletės psichiatrijos ligoninėje. Daktaro Igoro teigimu po Veronikos bandymo nusižudyti jos širdis plaks nebeilgai. Artėjančio širdies priepuolio akivaizdoje, Veronika turi tik savaitę patirti gyvenimą iš naujo ir tai jai suteikia drąsos būti bet kuo, leistis į gėdą praradusius jausmus, patirti naujus geismus. Čia Veronika sutinka šizofrenija sergantį jauną vyrą Eduardą. Stiprėjanti dviejų jaunų žmonių trauka virsta abipusiu pasitikėjimu, drąsiu šuoliu į aistros nežinomybę. Spektaklyje regime vienas kito beprotybę pamilusius ir joje iš naujo gimstančius žmones.

Spektaklyje skambės magiškas pianino skambesys

Spektaklis “Veronika ryžtasi mirti”- tai subtili, pirštų galiukuose jaučiama prieiga prie trapiausių žmogaus kertelių, tai geriausiai perteikia spektaklį gaubiantis magiškas pianino skambesys. Veronikos kūno ir sielos virpesiai tragikomedijoje pavirsta melodingu reginiu, beprotišku šešėlių žaismu. Muzika spektaklyje yra žmogaus sielos kalba ir vaizdas.

Spektaklyje ieškodama savo beprotiškiausių sielos kertelių, susitikdama su kitais kažko stokojančiais ir laukiančiais beprotnamio gyventojais, Veronika atranda save iš naujo.

Premjera įvyks gegužės 31 d. 19.30 Vilniuje, adresu Aušros Vartų g. 12

Bilietus galite įsigyti jau šiandien: http://www.bilietai.lt/lt/event/15532

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės