Informacija
Koršunovo spektakliui „Miranda” – pagrindinis tarptautinio festivalio Kroatijoje prizas

2013-05-13

Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatras vasaros gastroles pradėjo kelione į Kroatiją. Čia Tarptautiniame mažosios scenos festivalyje trupė pristatė spektaklį „Miranda“. Pasirodymas buvo daugiau nei sėkmingas – spektaklis pelnė du festivalio apdovanojimus, tarp jų – ir pagrindinį.

Tarptautinis mažosios scenos festivalis – jau dvidešimtą kartą Rijekoje (Kroatija) vykstantis renginys, startavęs dar 1994 metais. Organizatoriams pavyksta kasmet pritraukti vis kitų šalių atstovus. Šiemet gegužės 2-11 dienomis vykusiame festivalyje pasirodė Kroatijos, Slovėnijos, Serbijos, Makedonijos, ir, žinoma, Lietuvos atstovai.

Jubiliejiniame 20-ajame festivalyje triumfavo Oskaro Koršunovo režisuotas spektaklis „Miranda“. O. Koršunovui atiteko geriausio festivalio režisieriaus apdovanojimas, o pats spektaklis buvo išrinktas geriausiu visame festivalyje ir pelnė pagrindinį apdovanojimą. Festivalyje parodytame spektaklyje vaidino aktoriai Povilas Budrys ir Airida Gintautaitė.

20-asis tarptautinis mažosios scenos festivalis Rijekoje – nebe pirmas Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatrui. 2009-aisiais festivalio scenoje parodytas spektaklis „Hamletas“, o 2012-aisiais žiūrovai išvydo spektaklį „Dugne“.

Iš karto po festivalio Kroatijoje „Mirandos“ aktoriai sėdo į lėktuvą, skrendantį ne link Lietuvos, o link Italijos. Vos pora dienų atsipūtimui ir tuomet – pasirodymas Lukos mieste esančiame teatre, pavadintame Teatro del Giglio.

Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro inf.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės